Aanmelden | Contact
Zoeken

Familie van der Leeuw (Stevensweert / Dordrecht / Utrecht)


Bron: Regionaal Archief Dordrecht
Toegang: 237 (vaccinatiebureau)
Inventarisnummer: 61 (inentingenregister (gerepatrieerd uit Duitschland 1945))

(door E. van Dooremalen)

NB. hieronder alleen de losse lijstem. De namen uit het register staan in de database.


Gewestelijk Arbeidsbureau Dordrecht. Lijst van uit Duitschland gerepatrieerden van 31 Maart 1945 af.


VOORNAAM ACHTERNAAM GEBOORTEDATUM ADRES
J. v.d. Graaf 06-01-1907 Vondelstraat 13rood, Dordrecht
W.D. de Groen 14-04-1890 Vechtstraat 6, Dordrecht
A.M.N. van Berkel 15-01-1921 V. v. Goghstraat 19, Dordrecht
J. de Groen 25-11-1919 Vechtstraat 6, Dordrecht
J. (Johannes) Kloot 26-02-1916 V. v. Goghstraat 47, Dordrecht
A.S. Roubos 17-10-1923 Klipperstraat 5, Dordrecht
W. Mijdam 24-10-1917 Da Costastraat 60, Zwijndrecht
P.G. (Pieter Gerardus) Wiese 20-04-1920 Hof Welgelegen 4, Dordrecht
W. Stuurman 13-11-1910 Dupperstraat 49, Dordrecht
J.A. v.d. Wiel 28-01-1915 Brouwersdijk 146rood, Dordrecht
H.C. Leening 19-07-1921 W. Marisstraat 17, Dordrecht
A. (Arend) van Dijk 11-07-1907 (P.C.) Hooftstraat 50, Dordrecht
W. (Willem) J. Hulshoff 08-04-1922 Wijngaardstraat 44rood, Dordrecht
W. Jongeneel 01-03-1923 Kromhout 26, Dordrecht
A. Pruim 18-06-1923 Soembastraat 56, Dordrecht
P.J. Pruim 25-06-1922 Soembastraat 56, Dordrecht
F. Scheurwater 14-03-1916 1ste Noordergang 9, Dordrecht
P. (Pieter) J. Verschoor 25-04-1913 Eemkerkstraat 4, Dordrecht
K. (Karel) Bosua 04-04-1906 J. Israelsstraat 81, Dordrecht
A. (Adam) G. Marcus 09-08-1906 Zeehavenlaan 104, Dordrecht
M. Marcus 17-05-1914 Hoekstraat 43rood, Dordrecht
T.J. Storchart 19-04-1923 Marienbornstraat 41rood, Dordrecht
G. (Gerrit) de Snoo 10-03-1924 J. Marisstraat 72, Dordrecht
A. v.d. (Abraham van de) Graaf 31-01-1907 J. Marisstraat 4, Dordrecht
A. (Aart) Erkens 16-07-1906 Vereniging (Vereeniging) 1zwart, Dordrecht
L. (Leendert) G. van Donk 01-12-1904 Korte Kolfstraat 13b, Dordrecht
G. de Jong 14-06-1920 Celebesstraat 74, Dordrecht
J. (Johannes) Nodelijk 16-05-1910 De Genestetstraat 47rood, Dordrecht
L. in 't Veld 11-10-1923 Krispijnseweg (Krispijnscheweg) 2, Dordrecht
A. IJzermans- Cheret 19-02-1917 Nieuwkerkstraat 26, Dordrecht
C.P. IJzermans 25-09-1915 Nieuwkerkstraat 26, Dordrecht
O. (Otto) Vermeulen 24-09-1909 Barkstraat 20, Dordrecht
L. Versteeg 12-01-1916 Onderdijksche Rijweg 51, Zwijndrecht
A. Stolk 09-11-1906 Bloemhof 3, Dordrecht
R. (Reinder) de Vos 30-07-1905 Nieuwstraat 35rood, Dordrecht
H. (Hendrik) W. Goedhart 21-07-1913 Koninginnestraat 5rood, Dordrecht
A. (Adrianus) van Vugt 15-04-1917 Goeverneurstraat 26, Dordrecht


(GG & GD Dordrecht) Lijst van gerepatrieerden uit Duitschland. Periode: 22 t/m 26 Mei 1945


VOORNAAM ACHTERNAAM GEBOORTEDATUM ADRES
W.F. Peters 09-05-1923 Noordendijk 9, Dordrecht
D.A. Monster 27-07-1921 Aagje Dekenstraat 5, Dordrecht
L. (Lambertus) van Eijnsbergen (Eynsbergen) 20-07-1921 Jac. Catsstraat 50, Dordrecht
W. Ooijen (Ooyen) 10-05-1921 Jac. Catsstraat 29, Dordrecht
C. (Cornelis) Bakker 29-10-1922 Kon. Wilhelminastraat 4, Dordrecht
J. Stal 25-10-1923 Kolfstraat 53, Dordrecht
H. (Hendrik) L. Roubos 06-10-1907 Hart Nibbrigstraat 41, Dordrecht
A.J. Lobbes 22-12-1904 Slagveld 91, Zwijndrecht
C.G. Janssen 12-11-1920 Bagijnhof 11, Dordrecht
J. Rijsdijk 08-09-1912 Kerkstraat 34, Zwijndrecht
J.L. Kooistra 08-02-1924 Wantijstraat 31, Dordrecht
T. (Tieleman) Tieleman 29-01-1922 v. Blanckenburgstraat 90
P. Bakker 28-11-1924 Ringdijk 204, Zwijndrecht
G.P. Amerika 18-10-1919 Reeweg Z. 56, Dordrecht
J. Tuil 17-02-1920 Varkenmarkt 34rd, Dordrecht
C. (Cornelis) Bienefelt 17-03-1910 Richard Holstraat 19, Dordrecht
L. Spijkerman 30-06-1923 Vleeshouwersstraat (Vleeschhouwersstraat) 41, Dordrecht


Uit Duitschland gerepatrieerden: periode 28 Mei - 2 Juni 1945. voor G.G.G.D.


VOORNAAM ACHTERNAAM GEBOORTEDATUM ADRES
N. (Nicolaas) C.B. Jansen 22-11-1916 Dolhuisstraat 8
A. v.d. Merwe 16-07-1921 Dubbelstraat 24, Dubbeldam
L. Verweij 13-02-1921 Maasstraat 64
A. Schoneville 02-03-1920 H.H. Suisstraat 67
S. (Simon) van Santbergen 11-04-1923 Tolbrugstraat W.Z. 35
D. (Dirk) van Leliveld 12-09-1919 Herradesstraat 63
J.P. (Johannes Pieter) Kelderman 01-12-1919 Marienbornstraat 4rood
C.J. van Schelt 17-04-1910 Camphuijzenstraat
D. (Dirk) A. Koonings 25-03-1906 Hooftstraat 76
J. (Jacob) Stavast 20-12-1906 Knolhaven 4
M. (Matthijs) Burggraaff 29-03-1913 Hallincqhof 8
H. Damsma 11-07-1918 Zwijndrecht, Pr. Bernhardstraat 73
W. van Roekel 22-08-1891 Amerstraat 11
J.J. Bouman 11-08-1928 Brikstraat 17
L.H. Machielse 18-01-1918 Schoenerstraat 22
L. Machielse 14-08-1923 P. Krugerstraat 24
H. Kramers 28-05-1914 Hoge Nieuwstraat 12
P. (Philippus) Hamels 27-05-1905 Lekstraat 13
J. (Joris) D. Smit 10-04-1917 Hoge Nieuwstraat 35
M.H.F. Nederlof 25-12-1908 De la Reystraat 24
A.C. Struik 10-12-1912 D. Blesstraat 5
H. (Hendrikus) van Liempd 18-11-1922 Oudelandstraat 18rood
A. Stam 11-07-1924 Schoenerstraat 3
H. (Hendrik) (de) Boer 08-09-1912 Tesselschadestraat 43rood
D. v.d. (Dionysius van den0 Boogaard 08-10-1912 Bisschopstraat 57
A.A. (Arie Adrianus) Maaskant 27-10-1907 Loggerstraat 17
M. (Marinus) Kroon 01-01-1909 Fregatstraat 20
G. (Gerrit) Versendaal (Verzendaal) 14-07-1908 Glazenstraat 37b
H. (Hendrik) A. Groenenberg 05-07-1905 J. Marisstraat 93
W. (Willem) A. v.d. Weijden 31-12-1888 Papetershof 1
J. v.d. Weijden 21-02-1914 Papetershof 1
S.J. Brandt 24-06-1910 Lijnbaan 11
J. Brandt 05-11-1911 Blekershof (Bleekershof) 1
W. v.d. (Willem van den) Boogaard 02-05-1912 Kaspershof 2
Th. van Eijsden 09-11-1901 H.H. Suisstraat 42
G. (Gijsbert0) Verschoor 26-12-1895 Wijnstraat 123rood
A. (Arie) in 't Veld 30-04-1918 Louis Apolstraat 5
P. de Bruijn 10-09-1917 Jacobushof 1rood
G. (Gerardus) W. Oosterhout 14-08-1914 Blauwpoortsplein 4
W. Baan 03-08-1913 Pelserstraat 33
T. v.d. Merwe 01-12-1920 Maasstraat 160
T. (Thomas) Pruijmboom 10-03-1921 Driegebroedershof 4
W. (Willem) F. Volmer 14-09-1910 Houweningestraat 64, Dordrecht
H. (Hendrikus) Grootenboer 10-04-1910 Voorstraat 175
B. (Bastiaan) Mijdam 16-07-1912 Rozenstraat 9
G. (Gerrit) B. Breedveld 04-09-1917 Timorstraat 20
G.J. (Gerrit Jozua) Bekker 24-02-1925 Nessestraat 4
W.J. Holdermans 12-02-1924 Noordhoek 272, Papendrecht
J. (Johannes) P. Fritse 10-12-1922 Korte Geldersekade (Korte Gelderschekade) 1rood
S.M. de Graaf 30-09-1918 woonwagen Botgensstraat 33
A. Stam 30-05-1905 Marienbornstraat 31
C. Groenemeijer 11-08-1910 Johannes Spaanstraat 19rood
J. Bosman Jansen 02-04-1912 Floresstraat (Florisstraat) 83
F. (Francies) P. Sponselee 07-08-1905 Louis Apolstraat 32
J. (Jan) van Dongen 19-12-1911 Tulpstraat 7
J. (Jacobus) J. v.d. Spek 07-04-1900 Viermolenshof 25rood
J. Dijk 28-02-1911 Mart. Steijnstraat 11
L. (Lambertus) Waals 09-12-1918 Vest 88
R. van Milt 04-06-1922 M. Marisstraat 34rood
A. Klootwijk 05-06-1911 Dupperstraat 33
M. Schilperoord 02-01-1918 Schoolstraat 2, Zwijndrecht
J. (Johannes) H. Castelijn 05-12-1921 Steegoversloot 21
P. Kreukniet 11-12-1924 Augustijnenkamp 39
P.J. den Ouden 24-07-1921 Bleijenhoek 11rood
C. (Cornelis) Roep 09-12-1905 Tesselschadestraat 20
F. (Fop) Roest 14-06-1903 Koldeweystraat 27
J. Kroon 21-07-1907 Tollensstraat 46
J. (Johannes) Louwman 24-10-1920 Da Costastraat 14
F.C. Schreuder 07-02-1927 C. de Wittstraat 67
C. Mitzer 13-02-1923 Noordhoek 116, Papendrecht
J. (Johannes) J. Busker 22-11-1920 V. van Goghstraat 47
M. Poots 30-06-1923 Kr. Elleboog 76
P. (Pieter) van Dijk 03-12-1913 Tieselensstraat 33
E. (Eliza) Groeneweg 05-06-1917 Raamstraat 26
J.H. (Johannes Hendrik) Erkelens 17-07-1921 Levensverzekeringstraat 40
D. (Dirk) Kuiters 17-12-1911 Verhulststraat 18
M. van Pelt 07-11-1922 Steenstraat 13
W. le Mair 12-06-1920 Vrieseweg 79
P. (Pieter) Moree 11-10-1917 Brouwersdijk 154
C. (Christiaan) van Geffen 22-11-1923 Mauveplein 3
M.C. Broere 03-07-1922 Lekstraat 7
B. Barendregt (Barendrecht) 18-10-1922 Zuidendijk 169, Dordt
J.M. Zeevaart 07-02-1922 J. Spaanstraat 39
G. v.d. (Gerrit van der) Veken 17-12-1923 Wantijstraat 14
P. (Petrus) C. Peters 21-07-1907 Mauveplein 10
C. (Christiaan) L. Leendertse 29-11-1910 Kolfstraat 67rood
J. (Johannes) Schaap 04-11-1905 Kolfstraat 54
W. (Wilhelm) Korenhof 31-01-1921 Merwedestraat 171
J. v.d. (Jan van der) Plas 17-12-1906 W. Marisstraat 55
W.J. van 't Geloof 13-02-1899 Maasstraat 36
G. (Geuchien) Koops 31-01-1900 Vriesestraat 49rood
W. (Willem) Barendregt 21-12-1911 Da Costastraat 13rd
P. Bakker 26-07-1924 Augustijnenkamp 6
W. (Willem) Coenraads 06-08-1920 Augustijnenkamp 13
F. (Franciscus) de Jong 10-05-1906 Riedijk 40


(GG & GD) Uit Duitschland gerepatrieerden. Periode: 3 - 9 Juni 1945. Gewestelijk Arbeidsbureau Dordrecht

Zie voorts bijgaande terugkeerrapporten

VOORNAAM ACHTERNAAM GEBOORTEDATUM ADRES
Fr. (Franciscus) de Jong 10-05-1906 Riedijk 40
M. Knoppers 25-10-1923 H. Ronnerstraat 12
B. (Bastiaan) Penning 14-06-1917 Waterbeekstraat 10
C.B.H. Zebregs 23-09-1913 Tieselensstraat 23
B. (Barend) Teunissen 14-07-1904 Vleeschouwersstraat (Vleeschhouwersstraat) 41
N.A. Nedermeijer 20-12-1921 Hart Nibbrigstraat 40
P.H. Deurloo 18-07-1923 Hof Welgelegen 13
J.D. (Joris Daniël) Heijligers (Heyligers) 04-09-1922 Vriesepoortshof 14
A. Bot 02-12-1924 Camphuijzenstraat 17rood
A. van Anrooij 21-06-1914 Goeverneurstraat 54
T. v.d. (Thomas van der) Meulen 18-01-1906 Raamstraat 28
G. (Gerrit) Verwaal 14-07-1904 Blanckenburgstraat 6
E. (Egbertus) A. Claassen 22-01-1913 Merwedestraat 61rd
D. van Bussem (Bussum) 01-03-1920 Steltenstraat 18
C.A. v.d. Want 02-10-1920 Zeehavenlaan 94
C. (Cornelis) Plaisier 25-02-1923 Noordendijk 57rood
J. (Jacobus) van Haren 05-12-1918 Vest 10
G. (Gerrit) Versluis 04-03-1919 Tesselschadestraat 15rd
C. Kind 03-05-1912 Zuidendijk 17
A. (Anthonij) Hillebrand 11-07-1915 Eemkerkstraat 25
C. Plaisier 21-07-1924 Matena'shof 1
F. Willems 08-05-1914 Schoenerstraat 21
J.H. de Koning 19-03-1024 Wiessenbruchstraat 29
A. Dubbeldam 22-12-1922 Brouwersdijk 230
T. (Teunis) Weijts 26-04-1916 M. Steijnstraat 19
H. Vos 26-11-1924 Eemkerkstraat 8
J. (Jan) Dubbeldam 05-11-1923 Riedijk 48rood
P. (Pieter) van Verk 09-02-1913 J. Marisstraat 107
P. (Pleun) Tuk 20-03-1907 Zeehavenlaan 88rd
W. (Williem) Heessels 14-07-1921 2de Noordergang 10
J. (Johannes) Schellenbach 11-03-1923 Genemansstraat 13
J.H. Bosua 23-06-1911 Wolbrandsstraat 21 [21zw]
L. (Leendert) Bollaart 04-01-1923 Zuidendijk 114
W. (Willem) C. de Jong (Jonge) 20-08-1912 1ste Reedwarsstraat 3
J. (Jan) W. Nederlof 20-01-1915 Nw. Hilstraat 8
W. (Willem) Nederlof 08-04-1919 Nw. Hilstraat 8
P. Stoppelenburg 22-08-1921 H.W. Mesdagstraat 76
C. Zondervan 21-12-1915 Weeskinderendijk 49
J. Kamberg 06-01-1922 Raamstraat 18rd
W. (Willem) de Paus 24-09-1905 Vest 78rd
W. v.d. (Willem van der) Sluis 18-01-1917 Hellingen 95
F.P. (Frederik Pieter) Melger 17-10-1920 Brouwersdijk 194
J.W.P. (Johan Wilhelm Peter) Martinetti 20-01-1921 Kolfstraat 9
J. (Johannes) Roskam 12-07-1924 Kasperspad 78rd
G. Kuiters 27-10-1922 Kromhout 125rd
G. Hamelink 10-11-1885 Krispijnseweg (Krispijnscheweg) 215
F. v.d. (Frans van der) Linden 08-11-1911 Eemkerkstraat 35
M. de Meij 11-01-1915 Havenstraat 7
P.W. van Wageningen 18-09-1913 J. Catsstraat 77
J.H. van Wageningen 18-09-1913 J. Catsstraat 77
G. v.d. Tak 31-05-1908 Hellingen 36
P. van Es 18-10-1921 Kolfstraat 13
D. v.d. (Dingeman van der) Elst 29-11-1906 Vrankenstraat 17rd
G. (Gerrit) Hartkoren 12-05-1907 Boogjes 67
H.H.J. Rietbroek 28-04-1925 M. Marisstraat 49

Laatst gewijzigd: september 2019.