Aanmelden | Contact
Zoeken

Dordrecht: Lijst der sinds 1896 gediplomeerden van de Rijkslandbouwwinterschool (R.L.W.S.)


Bron: Gedenkboek Rijkslandbouwwinterschool Dordrecht 1896-1946 (uitgegeven naar aanleiding van de herdenking van het 50-jarig bestaan der school op 16 December 1946)



Het totaal aantal leerlingen vanaf de oprichting bedroeg 728, waarvan 569 gediplomeerd.
De verdeling van de 569 gediplomeerden naar herkomst:

31 Eiland van Dordrecht
89 De Hoeksche Waard
28 Goeree en Overflakkee
22 Voorne en Putten
1 Rozenburg
133 Eiland IJsselmonde
84 Alblasserwaard en Vijfheerenlanden
65 Westelijk Noord-Brabant
52 Noordelijk Oost-Brabant
36 Groote steden Zuid-Holland
28 Overige deelen van ons land

* ) laatste bekende woonplaats
...) de aan de begin van de regels geplaatste cijfers geven aan de nummers uit het leerlingen-register.
T ) staat voor de toehoorders


Naam: Woonplaats: Nader adres: Werkkring
Gediplomeerd in 1898
1. B. de Geus Argentinië *
2. H. van der Giessen Rijswijk Nassaukade 5 rustend landbouwer
3. J.L. Groenewege St. Maartensdijk Molendijk C 30 rustend landbouwer
4. L. Kranenburg Rhoon Rijsdijk B 79 oud-hoofdopzichter Wilhelminapolder
5. J. Leeuwenburg Asperen Minstraat A 138 rustend landbouwer
6. H. Maaskant H.I. Ambacht Kerkstraat 47 rustend landbouwer
8. A.J. Plaizier Rijsoord Dordtsche straatweg G 133 rustend vlasser
10. A. Reedijk Oegstgeest Emmalaan 31 oud-employé Zwijndr. Guanofabriek
11. M. Visser (+) 's-Gravendeel in leven vlasser
13. A. Zevenbergen (+) Zuid-Beyerland in leven landbouwer
Gediplomeerd in 1899
14. A.L. Dekker Barendrecht 1e Barendrechtscheweg 168 kassier Coöp. Boerenleenbank
15. S. Langerveld Oud-Beijerland * landbouwer
16. C. Vermaat Dordrecht Mart. Steijnstraat 21 kantoorbediende
17. J.G. Vink Rotterdam * meesterknecht
12. H.A. Visser (+) 's-Gravendeel in leven vlasser
Gediplomeerd in 1900
21. N.A. Dogterom Berkenwoude B 127a veehouder; kassier Coöp. Boerenleenb.
23. J.W. van Gilst Zwijndrecht Kijfhoek G 17 landbouwer
24. P. de Koning Edmonton (Alberta) Canada, Beach Corner landbouwer
26. J. Labrijn Katendrecht * handelaar
28. A. Maaskant H.I. Ambacht Kerkstraat 47 tuinder
29. J.P. Mol H.I. Ambacht *
30. J.A. van Nes Eindhoven Gestelschestraat 91 oud-hoofdopzichter N.H. Mij.
31. J. Noordzij (+) Charlois (Rotterdam) in leven landbouwer
33.J. Stehouwer (+) H.I. Ambacht in leven vlasser
35. W.H. de Vos Dordrecht Singel 204 landbouwer; Voorz. Coöp. Suikerfabr.
36. G.H. de Zeeuw Rijsoord F 27 rustend landbouwer
Gediplomeerd in 1901
45. P. van den Berg (+) H.I. Ambacht
39. F.A. Gips Canada *
40. P.L. Kleijburg Voorburg Oosteinde 24 landbouwkundige b/d Arbeidsinpectie
41. G.P. Timmermans Moerdijk Nassaupolder C. 156 landbouwer
43. J.C. Trouw Nieuwenhoorn Dorpstraat A 86 rustend landbouwer
44. A. de Zeeuw Ridderkerk Kerksingel C 404 landbouwer
Gediplomeerd in 1902
47. C. Dekker Barendrecht 1e Barendrechtscheweg 13 rustend landbouwer
50. C. Leenheer (+) Ginneken * in leven landbouwer
51. C.C. van der Linden Rijsoord Dordtse straatweg F 50e rustend landbouwer
53. P.W. Nugteren (+) Winkel in leven landbouwer
58. A. Sanders Exloo (Odoorn) A 178 landbouwer
Gediplomeerd in 1903
59. J. Bax Gzn (+) Barendrecht in leven burgemeester
66. H.G. de Kruijff Buren Groote Kerkstraat 46 landbouwer
61. T. van Maanen (+) Oosterbeek in leven Dir. Ned. Heide Mij.
62. W.J. Plaisier Schagen Lage Noord F 36 vertegenw. landbouwwerktuigenhandel
63. J. Quartel Pzn (+) Westmaas in leven landbouwer
55. D. Stehouwer H.I. Ambacht Dorpsstraat 144 rustend vlasser
Gediplomeerd in 1904
65. N.R. Barendregt Rhoon Rijsdijk B 80 rustend landbouwer
67. G. van den Berg Waddinxveen 2e Blokweg 19 landarbeider
68. D. den Engelsen Dubbeldam Burgem. Jaslaan 70 rustend landbouwer
57. H.A. van Lennep Valkenburg (L.) * paardenhandelaar
69. P. Quartel Czn Westmaas Breestraat 68 landbouwer
70. A. Vermaat Azn Rijswijk (Z.H.) Haagweg 73 makelaar in onroerende goederen
Gediplomeerd in 1905
71. B. van de Erve (+) Barendrecht in leven landbouwer
77. J.D. Troost Oud-Beijerland Oostvoorstraat 26 ijzerhandelaar
74. H.in 't Veld Winschoten * directeur Coöp. zuivelfabriek
75. L. Zwaal 's-Gravenhage Columbusstraat 255 oud-controleur Boter- en Kaas. controlestation Zuid-Holland
Gediplomeerd in 1906
83. J. van Dijk 's-Gravenhage Goeverneurstraat 391 melkcontroleur
79. R. Labrijn Heerjansdam Molenweg A 77 landbouwer
82. A.W. Vogelaar Canada * landbouwer
Gediplomeerd in 1907
84. J. Boer Rotterdam Prunuslaan 70 oud-bedrijfsleider Zuivelfabriek
85. A. Hartog Colijnsplaat "Klaverwijk" landbouwer
86. A. Huyser Hzn Rijsoord Dordtsche straatweg G 131 tuinder
88. P.B.J. Leeuwenburg Barendrecht *
96. L.W. Lodder (+) Rotterdam in leven kantoorbediende
89. A.C. Mulder (+) Hummeloo *
90. W. van Nes Ridderkerk Lagedijk H 16 landbouwer
91. M.D. Noordzij Rotterdam (Z.) Hillevliet 120b rustend landbouwer
92. W. Specht Grijp Heemstede Groenendaalkade 4 oud-administrateur Gouvern. Landb. Bedrijf N.O.I., rentmeester
94. P. Zwaal Barendrecht *
95. B.C. Zwart Rijsoord Dordtsche straatweg G 288 zonder beroep
Gediplomeerd in 1908
97. W.A. Blijdorp Middenmeer Oudelanderweg D 64 landbouwer
104. D.E.C. Hartog (T) 's-Gravenhage Emmapark 14 directeur N.V. Vee-export
99. A.C. Schiereck Rotterdam * stalinspecteur
100. E. Schimmel Azn (+) Woudenberg *
101. A.P. van Sluijs (+) Sleeuwijk *
102. G.A. Timmerman Indië *
Gediplomeerd in 1909
103. J.G. van der Gijp Barendregt Dordrecht Singel 139 rentmeester
111. P. Leeuwenburgh (T) Numansdorp Middelsluisdijk W.Z. 22 landbouwer
105. F.F. Loose Spijkenisse Nieuwstraat 143 veehouder
106. J.P. Niemantsverdriet Klaaswaal Boomdijk 426 landbouwer
107. Pl. Oosthoek Geervliet Konijnendijk A 156 landbouwer
108. J.W. van der Sluijs Sleeuwijk *
109. K. Warmenhoven Naaldwijk *
110. A. Zwaal Barendrecht Middeldijk 28 landbouwer
Gediplomeerd in 1910
112. C. Reedijk (+) Wolvega * in leven directeur Zuivelfabriek
113. A.A. Schelling Strijen Mookhoek landbouwer
Gediplomeerd in 1911
129. J. Admiraal (T) Dordrecht *
114. T.H. Dekker Maasdam C 48 veehouder
116. W. Groenenboom Rotterdam *
117. D. van Holst Poortugaal Achterweg 17 zonder beroep
119. B. Jungerius Rotterdam v. Blommesteinweg 42 techn. inspecteur bij de A.V.A.
120. P.C. van der Linden Voorburg Prinses Mariannelaan 143 administrateur
134. H. Lodder (T) Goedereede Mariadijk 106 landbouwer
135. D.H. Nugteren (T) H.I. Ambacht hoeve "Overkerk" landbouwer
121. D.C. Oskam Bergambacht Kadijkschelaan E 68 rustend landbouwer
122. J. Plaisier Zwijndrecht Bootjessteeg 86 melkhandelaar
123. W.B. de Rooy Klaaswaal Oud-Cromstrijenschedijk 403 landbouwer
124. D.J. Schaap Heerjansdam * landbouwer
125. A. Schouten Dordrecht St. Jorisweg 8 oud-kantoorbediende
126. J.C.E. Specht Grijp Indië *
128. B. Vervoorn Dubbeldam Smidsweeg E 383 landbouwer
Gediplomeerd in 1912
131. J.J. den Engelsen Lambertschaag B 28 (Ev. adres) landbouwer
132. A.J. van der Knaap Rotterdam *
133. G.N. de Lint Willemstad C 245 landbouwer
136. A. Reidel (+) Vereenigde Staten *
137. G.J. ter Steeg Rotterdam *
Gediplomeerd in 1913
138. E. van Beest IJzendoorn * landbouwer
139. K.C. Bekker Pernis * analyst Superfosfaatfabriek
140. H. Bom Ooltgensplaat *
141. J. Dam Heerjansdam Dorpsstraat A 153 landbouwer
142. H. van Dijk Barendrecht Smitshoek 80 melkslijter
144. S.A. Herweijer Nieuw-Beijerland Zuidzijde B. 129 landbouwer
145. D.H. Jas Oostvoorne Bollaersdijk C 65 landbouwer
147. H. Plaizier Ridderkerk *
148. J.J.P. van der Poel Rotterdam Ploegstraat 37 B baas Gem. plantsoenen
149. C. van Schouwen Piershil A 66 landbouwer
150. D. Troost Wieringerwerf Noorderkwelweg landbouwer
151. A. Zwaal Barendrecht Middeldijk 28 landbouwer
Gediplomeerd in 1914
152. P. te Boekhorst Rotterdam *
154. M.C. van Hall (+) Indië *
146. A. Leeuwenburg Rijsoord Waalweg F 88 fruitkweeker
Gediplomeerd in 1915
158. A. van der Giessen (+) Gorinchem *
159. A.T. Kloek Peursum 58 inspecteur N.R.S.
160. P. Mast Puttershoek Zandpad 38 landbouwer
161. W. Oosting Dordrecht Kon. Wilhelminastraat 33rd commies R.v.A.
162. H. Polderman Zuid-Beijerland *
163. P. in 't Veld Leeuwarden *
Gediplomeerd in 1916
167. C. Plaisier (+) Rotterdam *
168. H.M. Reedijk 's-Gravendeel Langestraat 29 landbouwer
Gediplomeerd in 1917
172. J.J. Bikker Mount-Pleasant, Ontario Canada farmer
173. P.H. Kome Oostvoorne Noordweg A 32 verzekerings-agent
175. A.H. van Meeteren Noordeloos vertegenwoordiger Coöp. landbouwvereeniging
176. R. Torenbeek Rotterdam *
179. J. Wethmar Renkum Nieuwe weg 10 landbouwer-administrateur
Gediplomeerd in 1918
181. W.K. Barendregt Barendrecht 2e Barendrechtscheweg 382 melkcontroleur
182. F. Beets Delft *
184. E.J. de Bock 's-Gravenhage Riouwstraat 160
186. C.J.A. van Gils (+) Zevenbergsche Hoek in leven landbouwer
188. A. de Grijp (+) Indië in leven bosch-architect 1e klasse
190. F. den Hartog Hoogblokland Bazeldijk 152 oud-landbouwer
191. E.M. de Hondt Hillegersberg Berglustlaan 1 planter (gerepatrieerd)
192. A.T. Huisman Peursum 54a directeur Zuivelfabriek
194. T. de Klerk Bergambacht Kadijkschelaan E6 hoofdcontroleur Boter-en Kaas controlestation Z.H.
195. A.L. Kranenburg Rotterdam Kromme Zandweg 88 landbouwer
199. J. Noteboom Klundert Buitendijk B 133 landbouwer
201. W. Slob Eysden *
202. W. Straver Babiloniënbroek G 19 landbouwer
203. A. Troost Rotterdam Havenstraat 123 handelaar
204. P.M. Verhaar Kedichem * landbouwer
205 (G. Voorhoeve) G.C. Holland Toronto (Ont.) 540 Russell Hill Road property manager
Gediplomeerd in 1919
207. F.A. van den Berg Blaskensgraaf B 128 veefokker
208. J.H.J. Boskeljon Rotterdam *
209. A.P. Buurman Westmaas Ritselaarsdijk B 92 landbouwer
210. P.A.H. Damen Klundert Blauwhoefscheweg B 92 landbouwer
211. A. Eikelenboom Uithoorn Schans 21 garagehouder
213. R.C. Hermus Geldrop Eindhovenscheweg 33a hoofdcontroleur P.V.C.
217. P. de Hoop Nieuwland (bij Leerdam) Breezijde 46 zonder beroep
218. A.P. Jas Dordrecht Bankastraat 89 landbouwer
221. B. Kooy Kedichem Moleneind B 3 landbouwer
222. A. Millenaar Breda v. Gaverenlaan 12 verkoopleider
224. P. Piek Geervliet Goudriaanschedijk A 160 landbouwer
225. W. Schakel Bleskensgraaf B 140 veehouder
227. J. Timmers Poortugaal Zalmplaat 3 landbouw-, tuinbouw- en veilingbedrijf
228. A.C. Vermeulen Kedichem Moleneind B 11
229. G. Vink 's-Gravenhage Nieuwediepstraat 16 analyst
230. W.P.M. Wijtvliet Ver. Staten *
231. G.L. Versteeg Velp *
Gediplomeerd in 1920
232. C. Beusekom Giessen-Nieuwkerk Muisbroek 7 administrateur O.B.M.
233. H. Boer Wageningen Grindweg 100 directeur Coöp. Melkproductenfabriek
234. J.V. de Gier Beesd Middenstraat 208 adjunct-rentmeester
235. M. van der Giessen Barendrecht Dorpsstraat 36 landbouwer
236. W.H. van der Giessen Slootdorp Westerterpweg G 10 landbouwer
237. P. van den Hoek Pernis Lombardweg 50 landbouwer
238. J.W. de Klerk (+) Leerdam Loosdorp C 108 in leven controleur
239. A. Kooiman Rotterdam (Z) Dordtsche straatweg 904 techn. opzichter P.A.V.A.
240. W. Kranenburg Middenmeer Koggenrandweg D 85 landbouwer
241. L. van der Meer Nieuw-Beijerland Zinkweg landbouwer
223. G. Muilwijk (+) Meerkerk Broek A 64 in leven veehouder
243. J. van Nes Zwijndrecht Lindtsche dijk 227 landbouwer
244. J.P. Plaizier Stedum Westeremden B 81 landbouwer
200. W. Piso Badfontein Transvaal District Lydenburg boer
246. A. Stehouwer Melissant Havendijk 494 landbouwer
247. M.P. Stehouwer Fijnaart D 162 landbouwer
249. K. Timmer Heusden Burchtplein W 68 bedrijfsleider N.V. Melkproductenfabriek
Gediplomeerd in 1921
250. L.P. Akershoek Ouddorp (Z.H.) B. 61 "Zonnehof" landbouwer
251. E.G. van der Beek Eethen Genderen B 42 landbouwer
252. J. van Beest Alphen a/d Rijn Prins Hendrikstraat 7 veevoeder- en kunstmesthandelaar
253. C.A. Bikker Vlissingen Badhuisstraat 15 boekhandelaar
254. J.H. Boer Numansdorp Middelsluisdijk O.Z. 23 landbouwer
256. J.A. van Dijk Semarang *
257. C. den Engelse Rzn. Fijnaart Stampersgatscheweg B 67 landbouwer
258. K. den Engelse Dzn. Klundert Hilscheweg B 93 landbouwer
259. J. den Hartog Hoogblokland Bazeldijk 153 kassier Coöp. boerenleenbank
260. A. Joppe Stad aan 't Haringvliet Voorstraat B 108 landbouwer
261. J.A. de Koning Giessen-Nieuwkerk 3 chef expeditie streekblad
263. A. de Lint Zevenbergsche Hoek Hoeve "De Vlijt" landbouwer
264. L.A. Munters Klundert Langeweg B 325 landbouwer
265. H. Punt Klundert Bloemendaal B 9 landbouwer
266. H.A. Schreuders Bussum Ant. v. Leeuwenhoekweg 7 zuivelfabrikant
267. D.C. Slis Oude-Tonge Stationsweg 48 landbouwer
268. B.F. Stehouwer H.I. Ambacht Dorpsstraat 25 landbouwer
271. H. Velthoen Rotterdam (Z) Smeetlandschedijk 240 landbouwer-veefokker
273. F. Visser (+) Rijsoord Gebroken Meeldijk in leven landbouwer
Gediplomeerd in 1922
279. M. Groenenboom Wieringermeer Koggenrandweg D 85 landbouwer
280. A. Hakkesteegt Goudriaan 60a landbouwer
282. J.L. van Hoeve Kesteren Stationsstraat K 173 landbouwer-handelaar
283. T. de Jongh Kesteren Broekdijk K 54 landbouwer
284. H.G. Kome Rockanje Rietdijk 1 landbouwer
288. J.M. de Lugt Benthuizen landbouwer
291. C. Nelemans Zevenbergen Zandweg 2 landbouwer
292. B.J. Niemansverdriet Strijensas Buitendijk 19 landbouwer
293. A.P. Oosthoek Bergambacht Kadijkschelaan E 3 kaas- en botercontroleur
295. J.D. Schaap (+) Heerjansdam in leven landbouwer
296. J. Stehouwer H.I. Ambacht "Bouwlust" landbouwer en vlasser
Gediplomeerd in 1923
300. A.A. van Bruinswijk Asperen Voorstraat A 6 veehouder
301. Adr. den Engelse Cantley Norfolk England "The Oaks" directeur landbouwbedrijf
302. A. de Grijp Vancouver B.C. (Canada) 2143 W 1
281. I.H.A.E. Harshagen Wieringerwerf Terpstraat 16 opziener der Domeinen
303. T. den Hartigh Zuid-Beijerland Nieuwlandsche weg A 166c ass. b/h Rijkslandbouwconsulentschap
305. W. van Hoeve Oosterland Sirjansland B 11 landbouwer
307. M.J.H. Kennepohl (+) Bergen op Zoom in leven pater Bernardus
308. P.H. Kleinjan Rotterdam (Z) Smeetlandschedijk 224 landbouwer
312. H.C. Mol Barendrecht Voordijk 495 landbouwer
314. N.C. van Nieuwenhuijzen (+) Melissant in leven landbouwer
316. J. Scheijgrond Leiden * veevoederhandelaar
317. A.A. Velthoen Numansdorp Schuringschedijk 53 landbouwer
318. C.A. Visser Zwijndrecht *
297. G.J. de Visser Lage Zwaluwe Kerkstraat 81 landbouwer
319. A.A. Wttewaal van Stoetwegen Canada *
Gediplomeerd in 1924
320. A.J.S. van Alphen Toranto (Ontario) Canada 312 Huronstreet laboratory technician
321. G.A. Bierens (+) Dinteloord Mauritsoord in leven landbouwer
335. J. Dogterom Zoetermeer Zegwaardscheweg 31 landbouwer
323. J.A. van Dijke Klaaswaal Adolfshoeve landbouwer
341. J. Herweyer (*+) Strijen Stoofdijk landbouwer
215. A.P. van den Hil Willemstad Steenpad C 219 landbouwer
325. W. van Houwelinge (+) Giessen-Nieuwkerk *
327. J. Kooijman (+) Rotterdam (Z.) Smeetlandschedijk 50 in leven landbouwer
310. J. van der Linden Dubbeldam Noordendijk B 21 winkelier
330. G.N. Nelemans Zevenbergen Stationsstraat 1 landbouwer
315. J. den Ouden Maasdam Hoekschedijk A 166 bedrijfsleider zuivelfabriek
331. J.J. van Strien Spijkenisse Welplaat 342 landbouwer
332. T. van de Velde Wassenaar *
333. A. Vink Betuwe *
298. H.N. Voss Frankrijk *
Gediplomeerd in 1925
336. J.B. de Baan Spijkenisse Voorstraat 190 winkelier
337. C.L.L. Bos Rotterdam (N.) Borchsatelaan 14 landbouwkundig vertegenw. C.B.
322. T.G. Breeden Frankrijk *
340. H.A. Herweijer Wieringerwerf Oostmiddenmeerweg K 65 landbouwer
342. J.A. Herweijer Rozenburg Binnendijk 15 landbouwer
343. C. de Jong Artesia Califirnië 2305 E 14th Street melkveehouder
344. B.L. de Klerk Gorinchem Gr. Haarschkade 73 controleur C.C.D.
345. L. Knook Klundert Schansweg B 224b landbouwer
326. P. de Koning Rijsoord Pruimendijk E 185 landbouwer
347. P. Roodenburg Rotterdam *
334. C. Vijfwinkel Nieuwenhoorn Dorpsweg 90a landbouwer
350. I.J. van der Waal Ridderkerk Oudelandscheweg 28 land-en tuinbouwer
Gediplomeerd in 1926
351. L.G.R. Akkerman Rotterdam *
352. C.J.M. Bakker Oegstgeest "Veldheim" landbouwer
354. J.C. van Bruchem Oosterwijk bij Leerdam A 54 landbouwer
355. A.H. Dam Dussen polder Steenen muur landbouwer
358. H. Huizenga Midhuizen (Ulrum) landbouwer
360. J.W. Jalink Deer Harbor U.S.A. Orcas Island (Wash.) landbouwer
309. G.A. Kooij Hoogblokland *
362. A. Punt Klundert Keteldiep B 8 landbouwer
363. J. Punt Breda Baronielaan 206 controleur P.A.V.A.
365. A. Rietveld Giessen-Oudekerk A 14 landarbeider
383. B.T. Spuijbroek (T) Lage Zwaluwe *
369. C.H. in 't Veld Dubbeldam Wieldrecht E 236 landbouwer
368. T. Veth Maasdam St. Anthoniepolder B 45 groepsleider C.C.D.
370. C. Weijerse Oostvoorne Bollaersdijk C 56 landbouwer
Gediplomeerd in 1927
371. F.J. Ampt B.Azn Goudswaard Haven A 237 landbouwer
372. J. van Bergen Nieuw Vennep Hoofdweg 1060 landbouwer
374. W.H. Jas Dubbeldam Rijksstraatweg landbouwer
375. J. de Jong Maasland Kerkweg C 3 veehouder
376. A. Kaptein Sommelsdijk Hotel Spee hotelhouder
377. D.A. Kleinjan Rotterdam (Z.) Smeetlandschedijk 32 landbouwer
378. S. Kooijman Rotterdam (Z. Randweg 154 B landbouwer
380. P.W. de Jong de Leeuw Dubbeldam Reeweg Zuid E 98 landbouwer
379. J. Nienhuis (+ 30-01-1945) Heemstede Rembrandtlaan 18 in leven planter in N.O.I.
381. J.C. Prins Frankrijk *
382. W.M. Scheijgrond (+) Vierpolders in leven landbouwer
384. C.G. Trouw Nieuwenhoorn Kanaaldijk B 154 landbouwer
385. H.C. Vaandrager 's-Gravenhage Laan van Meerdervoort 442 assuradeur
386. A. Visser Dubbeldam "Amstelwijck" landbouwer
387. A.J.A. Wagemaker Tholen "Nieuw Molenvliet" hoofdvertegenwoordiger C.S.M.
Gediplomeerd in 1928
388. E.F. Bouman Breda *
373. P.A. den Engelse Klundert B 82 landbouwer
390. C. den Engelesen Lage Zwaluwe " 's-Heerenhuis" landbouwer-fruitkweeker
391. L.P.H. Eykman Rozenburg Korte Kruisweg 6 landbouwer
393. W. Jongeneel J.Azn Bleskensgraaf A 81 veehouder
394. P. Klok Rockanje Strijpschedijk 22 landbouwer
395. C.A. van Loon Oude-Tonge "Essenhof" landbouwer
396. A. Maris Middenmeer Ulkerweg B 37 landbouwer
397. L. Mol Wieringerwerf Klieverweg J 2 landbouwer
398. L.A. van Nieuwenhuyzen Ooltgensplaat "Kraaienest" landbouwer
399. W.C. van Nieuwenhuyzen Mijnsheerenland Greup D 133 landbouwer
Gediplomeerd in 1929
401. M. Bakker Zwijndrecht *
402. C. van Bergen Bleiswijk Hoefweg landbouwer
424. P.J. Bouma Scheveningen *
403. D.H. Dekker Barendrecht 1e Barendr.weg 167 landbouwer
404. L. Gorzeman Azn Oostvoorne Langeweg C 47 landbouwer
405. R.P. Graveland Klaaswaal Oud-Cromstrijenschedijk 276 landbouwer
406. A. de Haan Bleskensgraaf A 102 veehouder-handelaar
408. J.W. Herweijer Klaaswaal Dansersweg 177 landbouwer
410. S. de Jong 's-Gravenhage Altingstraat 180 hoofdass. b/h Rijksveeteeltconsulentschap
411. J.S. Kleinjan Strijen Molenstraat 34 landbouwer
412. C. Korteweg Almkerk Nieuwendijk A 4 landbouwer
413. A.G.W. van Leeuwen Oosterbeek *
414. J. Leeuwenburg Rhoon "Zegenhoeve" D 11 landbouwer
415. J.J. de Lint Zevenbergen Hazeld. landweg 19 vlasopzichter vij de V.V.O.
416. J. Mol Rotterdam (Z.) Charl. Lagedijk 528 landbouwer
444. M. Plaisier (T) Rijsoord Dordtsche straatweg G 120 vlasser-landbouwer
418. M.C. Poortman Maassluis Noordvliet 38 ambtenaar bureau P.V.C.
420. J. van Schouwen Oude-Tonge Heerenpolder B 7 landbouwer
421. G. Verbrugge Rotterdam (Z.) Hordijk 354 goederenvervoerder
423. W. van de Waal Barendrecht *
Gediplomeerd in 1930
425. H.K. Besier Apeldoorn Waltersingel 56 opzichter Ned. Heide Mij.
426. K. Biesheuvel Nieuwenhoorn landbouwer
428. P.C. van der Giessen H.I. Ambacht "Vreede Best" landbouwer
429. A. van Gilst Zwijndrecht Develweg 36a landbouwer
430. A. van den Hoek 's-Gravenhage Pauwenlaan 79 provinciaal Voedselcommissaris
445. C. Koert (T) Voorburg Pr. Mariannelaan 175 technisch ambtenaar C.C.D.
432. H.A. Korteweg Zevenbergen Klundertscheweg B 101 landbouwer
433. D.L. Kruythoff Mijnsheerenland D 134a landbouwer
434. P.W. Kruythoff (+ 19-9-1941) Oud-Beijerland Langeweg 100 in leven landbouwer
435. D. van der Maas Benthuizen Hoogeveenscheweg 290 landbouwer
437. P.J. Slis (+ 7-1-1945) Sommelsdijk in leven landbouwer
438. L.D. van der Sluis Mijnsheerenland 'Blauwe Steen' C 1 landbouwer
440. P.J.G. te Strake Steenwijk J.H. Trompmeesterstraat 8 opzichter Staatsdomeinen
441. J. Vaandrager Wieringermeer Zuiderdijkweg M 34 landbouwer
442. D.C. in 't Veld Zuid-Beijerland Molendijk B 81 landbouwer
443. J.H. Vos Zuid-Beijerland Tiengemeten B 400 landbouwer-fruitteler
Gediplomeerd in 1931
446. A. Barendregt Rozenburg Kerkdijk 22 landbouwer
447. M. van Bergen Elden bij Arnhem Huissenschedijk 32 landbouwer
450. C. Groenendijk Ede Nachtegaallaan 18 ambtenaar Ned. Heide Mij.
453. D. de Jong Delft Hof van Delftlaan 81 handelaar in zuivelproducten
455. A. Korteweg Zevenbergen Noordhaven 21 secr.-penningm. N. Br. Mij. v. L.
456. B.J. Leenheer Barendrecht 'De Pol' tuinder-fruitkweeker
457. D. de Lijster IJsselmonde Ben. Rijweg 297 landbouwer
458. B. Menage 's-Gravenhage *
459. A.J. van Nieuwenhuyzen Wieringerwerf Schervenweg K 39 landbouwer
461. J.W.A. van Vliet Klaaswaal Stougiesdijk 141 landbouwer
462. W. de Waard Werkendam Muggenwaard landbouwer
Gediplomeerd in 1932
449. P.A. van der Breggen Waddinxveen Plasweg 29 landbouwer
463. F. Bikker 's-Gravenhage Rhenenstraat 171 ambtenaar bedrijfschap
464. C. Groenenboom Ridderkerk Ringdijk C 362 landbouwer
466. A.G. de Jong Zuid-Beijerland "Blakenstein" A 7 landbouwer
467. G.A. Korteweg Bennekom Vissenlaan 2 landbouw-techn. ambtenaar
468. W.A. de Lint Noord-Oostpolder Rampspol P 105 landbouwk. opzichter
469. J.A. Mijs Middelharnis L. Vr. P. dijk F 121a landbouwer
470. A. Peters (+) Geervliet B 12 in leven landbouwer
471. B.N. de Raadt IJsselmonde Ben. Rijweg 219 landbouwer
475. D.I. Troost Zuidland "Zuid-Oord" landbouwer
476. D.L. Troost Strijen Nw. Bonavontura 12 landbouwer
477. A.K. in 't Veld (+) Strijen Oudeland 10 in leven landbouwer
Gediplomeerd in 1933
479. M.J. Brusse Emmeloord Zeeasterstraat 28 sociaal werker N.O.P.
480. A.C. Herweijer Strijen Havenstraat 53 landbouwer
481. P. de Jong Delft Jac. Catsstraat 96 landbouw-technicus bij kunstmesthandel
482. W. Jorissen Dordrecht Toulonschelaan 27 planter (gerepatrieerd)
483. P. Kooijman Giessen-Nieuwkerk Nederpolder 208 landbouwer
484. A. Schakel Giessen-Oudekerk A 40 directeur Coöp. landbouwvereeniging
472. J.L. Stehouwer H.I. Ambacht Veerweg 55 vlashandelaar
485. J.C. de Wolff 's-Gravenhage Sportlaan 88 districtshoofd Rijksdienst vooor Landbouwherstel
Gediplomeerd in 1934
486. A.E. Aanen Hoornaar Lage Giessen 9 landbouwer
487. J.G.N. Cupedo 's-Gravenhage Prins Mauritslaan 87 districtsleider C.C.D.
488. J. Dekker Barendrecht Voordijk 332 landbouwer
489. C. den Engelsen Middelburg Breeweg 74 ass. b/h Rijkszuivel- en veeteeltconsulentschap
490. J.J. van den Hoek Dubbeldam "Beerwijck" E 245 landbouwer
491. B.D. Kruijthoff Rhoon Dorpsdijk A 36 landbouwer
492. C. Leenheer (+) Rhoon Werkersdijk A 77 in leven landbouwer
493. H. Timmers St. Philipsland "Steenen Poort" landbouwer
Gediplomeerd in 1935
496. T. Bikker 's-Gravenhage Rhenenstraat 171 bureauchef P.V.C.
497. D. Bouman Apeldoorn Zwarte Kijkerweg 71 beheerder gem. landel. eigendommen
499. B. Groenenboom Ridderkerk (Bolnes) Kievitsweg 124 landbouwer
500. C. de Groot Kedichem Oosterwijk A 60 landbouwer
501. J.A.H. Jas Dubbeldam Zuidendijk D 43 landbouwer
502. S. Kooijman Giessen-Nieuwkerk Nederpolder 208 landbouwer
503. J. Maasdam Numansdorp Middelsluis O.Z. 35 landbouwer
504. D. van Raalte Ruurlo A 83 leeraar G.A. van Swieten Tuinbouwschool
505. G.A. Rietveld Mijnsheerenland Westdijk C 70 landbouwer
506. B. Rozendaal 's-Gravenhage Stadhouderslaan 20 ass.-inspecteur Rijksdienst voor Landbouwherstel
507. J. Schakel Giessen-Oudekerk A 40 veehouder
509. A. Visser Zoetermeer Stationsstraat 84 planter (gerepatrieerd)
Gediplomeerd in 1936
510. F.A. Bom Wilhelminadorp Hoeve 'Oost Beveland' landbouwer
512. H.P. van Dongen Sleeuwijk Hoekeinde 146 vertegenwoordiger zaaizaadmaatschappij
513. R. van den Hoek 's-Gravenhage Renswoudelaan 79 adj.-secr. bedrijfschappen
514. J.W. Kappelhoff Dordrecht Singel 75 boomkweeker
515. G. Leeuwenburg Strijen Oudendijk 72 landbouwer
519. A.H. Mijs Middelharnis Langeweg C 112 landbouwer
516. J. Voordendag Strijen Molenstraat 19 landbouwer
517. F.G. Zwaal (+) IJsselmonde Hordijk 354 landbouwer
Gediplomeerd in 1937
520. D.C. Aanen Hoornaar Lage Giessen 9 landbouwer
521. J. van Baalen Asperen Voorstraat A 33 landbouwer
537. ir. C. van den Berg Goes 's Heer Hendrikskinderendijk 1c landbouwkundige Rijksdienst v. Landbouwherstel
522. J.W. Bikker Gouda Kievitstraat 9 hoofdass. b/h Rijkslandb.consulentschap
523. S. den Engelsen Winschoten Engelschestraat 8 ass.-opzichter Ned. Heide Mij.
524. C.J.J. Geluk Herkingen Krammerzicht 250 landbouwer
526. M.J.A. de Haan Streefkerk A 71 chef v.d. buitendienst C.P.H.
527. D. van der Haven Hoogblokland Bazeldijk 212a hoofdass. b/h Rijkslandbouwconsulentschap
528. J. van den Hoek Pernis Tijkenweg 130 landbouwer
529. J.J. van den Hoek Strijen Mookhoek 57 landbouwer
530. P. Huysman Zoetermeer Voorweg 54 landbouwer
531. P.J.Kleinjan Strijen Molenstraat 34 landbouwer
532. A.J.C. Mulder Lemmer Corn. Houtmanstraat 8 techn. opz. b/d Dir. v.d. Wieringermeer
534. J. Overwater Strijensas Buitendijk 3 landbouwer
538. J.W. Schouten (+ 7-5-1943) Leiden Stationsweg 41 in leven student aan de Landbouwhoogeschool
535. A.N. Vaandrager Rotterdam (Z.) Charl. Lagedijk 187 landbouwer
Gediplomeerd in 1938
539. E.J. Bats Voorburg Prins Albertlaan 21 ass. Rijksveeteeltconsulentschap
540. H.M. Boogaardt 's-Gravenhage Zuiderparklaan 304 ambt. Rijksd. v. Landb. herstel
552. J. Breen Ouddorp (Z.H.) Broekweg A 191 landbouwer
541. D. Diephout Java R.N.A. vrijwillig dienstplichtige
542. S. de Geus Strijen Mookhoek 101 landbouwer
543. J.J. van den Hoek Nieuw Vennep Hoofdweg 941 bedrijfsleider selectiebedrijf
544. P. Hoogendam Vlaardingen Zuidbuurt 1 landbouwer
545. J.B. Kimmels Rotterdam Noordsingel 200 B plv. chef bedrijfschap
546. W. Korevaar Aardenburg Markt 1 wachtmeester Rijkspolitie
547. A.P. Maasdam Puttershoek Schouteneinde 163 landbouwer
548. J.P. Maasdam Numansdorp Kortweg 1 landbouwer
549. N.P. Mol Barendrecht Voordijk 495 landbouwer
550. W. Stehouwer Zwijndrecht Lindtschedijk 85 landbouwer
536. J.A. van der Vlies Lange-Ruige-Weide Kerkweg 73 graanhandelaar
551. N. de Voogd Delft Archipellaan 19 districtshoofd landbouwk. dienst veevoederfabriek
Gediplomeerd in 1939
553. A. Bikker Rotterdam (N.) Roderijschestraat 63b hoofdass. b/h Rijkslandbouwconsulentschap
554. H. Brouwer Bleskensgraaf B 130 ass. b/h Rijkslandbouwconsulentschap
555. W.F. Clotscher Dinteloord "Pannehoeve" D 24 bedrijfsleider landbouwbedrijf
557. P. Goedheer Rotterdam Lange Geer 80 ass. b/h Rijkslandbouwconsulentschap
571. A. Herweyer Strijen Havenstraat 53 landbouwer
558. K. van Hoeve N.O. Polder Enservaart O. 105 landbouwk. opzichter b/d Dir. v.d. Wieringermeer
559. E. Kaarsmaker N.O. Polder Kamp Zwartemeer R 21 trekker-chauffeur
560. J.L. Koert Sommelsdijk Langeweg B 181 hoofdass. b/d Ned. Uien Federatie
561. M.H. Koese Middelharnis Hobbemastraat B 117 landbouwer
562. C. Kooijman Noordeloos 203a veehouder
564. J. van der Linden Dordrecht Korte Gelderschekade 3 ambtenaar Ned. Heide Mij.
566. J.H.F. Quartel Westmaas Breestraat 68 landbouwer
568. J.C. Smits (+ 5-2-1943) 's-Gravenhage Ooievaarslaan 18a
569. A. Snoek Almkerk Nieuwendijk A1 landbouwer
570. J.W. Tukker Bleskensgraaf Hofwegen A 11 veehouder
Gediplomeerd in 1940
573. P. van Alphen Zoetermeer Roggeveen 50 landbouwer
574. T. van Baalen Asperen Voorstraat A 33 landbouwer
575. J.W. Booy (+) Lekkerkerk Opperduit 182 in leven landbouwer
577. W. Bijl Rijswijk Dennelaan 31 zaakvoerder Coöp. aankoopvereeniging
578. P. van der Eijk Benthuizen Hoogeveenscheweg 310 landbouwer
579. K.J. Janse Werkendam "Sophia Hoeve" landbouwer
580. J.Y. de Jong Hoofddorp Sloterweg 660 ass.-bedrijfsleider
581. C.G. Kleijkamp Rotterdam (N.) Adrianalaan 196 vertegenwoordiger oliefabriek
563. W.H. Labrijn Bergschenhoek Oosteindschewege 29 landbouwer
583. J. Leenheer Rhoon Werkersdijk A 77 landbouwer
584. H. de Leeuw (+) Noordeloos Overslingeland 325 in leven directeur Streekblad
565. J.A. van Nieuwenhuyzen Standdaarbuiten "Over 't Veer" A 2 landbouwer
585. P. van Nieuwenhuyzen Oude-Tonge B 11 landbouwer
586. J. den Ouden Alkmaar Houtweg 23 administrateur Ned. Heide Mij.
587. T.A. Quartel Westmaas Nieuwstraat 169 landbouwer
588. Abr. Vaandrager Rotterdam Charl. Lagedijk 254 landbouwer
590. A.A. van Walsum Hekelingen "Wolvenstee" landbouwer
591. P.J. Wingelaar (+) Giessen-Nieuwkerk Neerpolder 225 in leven landbouwer
592. A. van Woerden Marknesse Noodwoning 5 ploegbaas N.O.P.
Gediplomeerd in 1941
576. E.H. Bukman Delfgauw Noordeinde 56 veehouder
594. B. Blok Oud-Beijerland 1e Kruisweg 27 landbouwer
595. P.A. Blokland Hoornaar Dorpsweg 121 vrijwillig dienstplichtige
596. A.H. Bor Noordeloos 142 landbouwer
598. R.C. Dam Ridderkerk Molendijk C 293 ploegbaas N.O.P.
556. J. van Gilst Emmeloord Lischdoddestraat 17 landbouwer
599. G. Groenenboom Ridderkerk Ringdijk C 361 landbouwkundig student
610. C. Hammelburg Zürich Forelstrasze 27 landbouwer
601. A. van den Hoek Ridderkerk Lagendijk H 90z landbouwer
602. K.C. Lageweg Nieuw-Helvoet Helv. Achterweg B 103 landbouwer
603. J.L. Pons Zwijndrecht Lindtsche Benedendijk 115 veehouder
605. A. Tukker Giessen-Oudekerk A 69 landbouwer
606. L. Vaandrager Rotterdam (Z.) Charl. Lagedijk 254 landbouwer
607. P. Verhagen Roermond-Maasniel Elmpterweg 16 adsp.-opzichter C.T.D.
608. P. Visser (+) Rijsoord Pruimendijk E 114 in leven landbouwer
609 C.P. de Zeeuw 's-Gravendeel Boendersweg 36 landbouwer
Gediplomeerd in 1942
611. A.D. Barèl Zevenbergen Stationsstraat 2 kantoorbediende P.B.H.
612. C. van den Berg Bleskensgraaf B 128 landbouwer
613. M.P. Buth Dirksland Boezemweg A 249 landbouwer
614. W.A. Dogterom Zevenhuizen Zuideinde 1 ass.-opzichter Ned. heide Mij.
615. S. den Hollander Dordrecht Christ. de Wetstraat 11 cursist Ned. Heide Mij.
616. O.M. Hombroek Dordrecht Krommedijk 179 zw. landbouwer
618. C. de Jongh Tienhoven Lekdijk 16 landbouwer
619. G.A. Knaap Raamsdonk Bergenstraat D 93 veehouder
620. W. Kuil Noordeloos Laageind 200 landbouwer
621. D.S. Lankhuyzen Raamsdonk Laan B 81 veehouder
622. W. Moerman Capelle a/d IJssel Nijverheidsstraat 295 ass.-districtshoofd Rijksdienst v. Landbouwherstel
623. H.J. Post Maarn Laag Kanje landbouwer
624. A.W. Quartel Nieuwendijk Prikpolder 145b landbouwer
625. D. Rozendaal Giessen-Nieuwkerk Doef 66 landbouwer
626. C. Schakel Giessen-Nieuwkerk Nederpolder 227 landbouwer
627. A Stehouwer Dubbeldam Kilweg E 391 trekkerchauffeur N.O.P.
628. S. Timmermans Vollenhove Kamp Vollenhove landbouwer en zaadhandelaar
629. S.M. Timmers Zevenbergen Stationsstraat 71 landbouwer
630. I.P. van der Torren Zevenhuizen Breedeweg 12 landbouwer
631. J. Vente Zevenhuizen Dorpsstraat 7 landbouwer
632. J.J. Verhoeff Poortegaal Kerkstraat 25 kantoorbediende
633. H.A. Visser Papendrecht Veerdam 30 zaakvoerder Coöp. landbouwver.
634. A.G. van der Waal Oud-Beijerland Koninginneweg 23 keurmeester.controleur K.Z.H.
Gediplomeerd in 1943
635. L.C. Bakker Abbenbroek Dorp 75 landbouwer
636. C.J. Bal Fijnaart "Maria Hoeve" vertegenwoordiger Coöp. landb.ver.
638. A.P. Blokland Hoornaar Dorpsweg 121 veehouder
640. G. Damsteegt Nieuw-Lekkerland A 7 landbouwer
641. P. van der Eijk Bleiswijk Hoefweg 394b landbouwer
642. A.A.M. Fluit Oude-Tonge Zuiddijk 3 ass. b/d Ned. Uien Federatie
643. C.A. de Groot Bruchem A 55 ass. b/d Rijkslandbouwconsulentschap
644. J.W. den Hoed Dubbeldam Burgem.Jaslaan 43 boekhouder
646. A.A. Huisert Numansdorp "Dijkzicht" landbouwer
647. G.J. de Jager Werkendam Hoeve Willem II landbouwer
648. G.B. de Jong Zuid-Beijerland Moffendijk 138b landbouwer
649. H. de Koning Rhoon Molendijk 138b landbouwer
650. J.W. Kooyman H.I. Ambacht Veerschedijk 98 ass. b/h Rijkslandbouwconsulentschap
651. P. Kortleve Oud-Alblas Oost Eind 25 veehouder
652. M.R. de Kroes Rotterdam (N.) Bovendijk 172 landbouwbedrijfsleider
653. C. Kruyt Sliedrecht C 269 molenaar
654. J. Kuiper Wijngaarden N 7 veehouder
655. J. Leenheer Hoofddorp Yweg 1231 bedrijfsleider
656. D. Molendijk Strijen Kooilandschedijk 10 landbouwer
657. J.A. Mijs Den Bommel "Zeldenrust" landbouwer
658. M.M. Noordzij Rhoon Reesteynweg C 109 landbouwer
659. J.H. van Strien Melissant Klinkerland 417 landbouwer
660. P.A. Troost Piershil Kreekkant B 35 landbouwer
661. J.A. Verhoeff Brandwijk Gijveland 83 vertegenwoordiger Coöp. landbouwvereeniging
662. Z.A. Vissers (+ 19-2-1945) Dordrecht Zeilweg 20
Gediplomeerd in 1944
665. P. van den Berg Bleskensgraaf B 128 veehouder
666. P. van Bergeijk Piershil Voorstraat A 61 landbouwer
667. J.D. Berlijn Dubbeldam Krommedijk A 376 ass. b/h Rijkslandbouwconsulentschap
668. D. den Besten Noordeloos 205 landbouwer
669. P.S. Beukelman Poortugaal Zantelweg 40 hoofdcontroleur/keurmeester K.Z.H.
639. P.J.Bom Fijnaart Oudemolen C 199 landbouwer
670. F. de Bruyn Hoornaar Dorpsweg 58 landbouwer
671. C. Dalebout Vuren Benedenburg A 261 landbouwer
672. P.A. van den Hil Willemstad Tonnekreek C 231 landbouwer
645. P. van den Hoek Melissant Julianaweg 178 zaakvoerder landbouwvereeniging
673. W.B. Hoogstraten Rotterdam (N.) Jul. van Stolberglaan 74 volontair
674. H.W. Huyser Barendrecht Dorpsstraat 2 landbouwer
675. D.L. Komen Oud-Beijerland Westvoorstraat 7 landbouwer
676. A.P. de Koning Numansdorp Hallinxeweg 44 landbouwer
677. M.M. de Lint Moerdijk Steenweg 17 zaadselecteur
678. B. Maris Klundert Tonnekreek B 95 leerling M.L.S.
679. B.T. Pons Zwijndrecht Lindtsche Nebedendijk 115 landbouwer
680. M. Schaap Woudrichem Landpoortstraat A 223 landbouwer
681. K. Tanis Dirksland Zuiddijk B 9 hoofdass. b/h Rijkslandbouwconsulentschap
682. A. van Veen Rotterdam * landbouwer
683. A.J. in 't Veld Dubbeldam Zuidendijk D 40 landbouwer
684. E.G. Verhoeff Poortugaal F. v.d. Poest Clementl. 91 landbouwer
685. G.J.H. vermeer Zuid-Beijerland Tiengemeten B 402 landbouwer
686. W. Versteeg Vuren Dalem B 189 landbouwer
687. T.J. Visser Numansdorp Middelsluisschedijk 131 landbouwer
688. C.S. Voss Eethen Drongelen E 63 landbouwer
Gediplomeerd in 1946
690. P. Breedijk Krimpen a/d Lek Noord 82 veehouder
691. L.A. Broekhuizen Heerjansdam Develsluis A 157 landbouwer
692. W.C. voor den Dag De Werken en Sleeuwijk De Werken 305 landbouwer
693. W. Dam Heerjansdam Develweg A 162 landbouwer
694. D.M.A. van der Giessen Yunne bij Ommen I 13 cursist Ned. Heide Mij.
695. C. de Groot Arkel Kerkeind 252 landbouwer
696. H.N. de Groot Gorinchem Herenlaantje 5 landbouwer
697. J.P. Herweyer Strijen Oud-Binavonturaschedijk 47 landbouwer
698. K. Herweyer Zevenhuizen Noordelijke dwarsweg 11 ass. b/h Rijkslandbouwconsulentschap
700. H. Ippel Werkendam Werkenschedijk 228 keurmeester N.A.K.
701. P. Lesuis Nieuwehoorn Rijksstraatweg B 22 ass. b/h Rijkslandbouwconsulentschap
702. D. van der Linden Heerjansdam Lindeweg B 6 landbouwer
703. A. de Lint Moerdijk Steenweg 7 landbouwer
704. P. Maasdam Jzn Numansdorp Torenstraat 2 landbouwer
705. P.A. Maasdam Pzn Mijnsheerenland Blaakschedijk B 22 landbouwer
706. J. Noordergraaf Noordeloos Over-Slingeland 318 ass. b/h Rijkslandbouwconsulentschap
707. D.P. Rosse New City R.F.D. Rockland Count (U.S.A.) landbouwer
708. L. van Rossum herkingen Klinkerland 416 landbouwer
710. G.J. Schouwenburg Strijen Kooiland 13 landbouwer
711. A. Valk Dubbeldam Noorderelsweg 1 landbouwer
712. G.J. Valk Dubbeldam Dubbeldamscheweg A 540 landbouwer
713. A.J. Verhoeff Brandwijk Gijbeland 83 ass. b/h Rijkslandbouwconsulentschap
744. J. Fentener van Vlissingen Raalte Tyraan B 148 ass.-bedrijfsleider
714. M. Vogelaar Nieuw-Beijerland Spuidijk B 16 landbouwer
715. N.P. de Vos Streefkerk Lekdijk B 22 ass. hoofdcontroleur P.M.D.
716. H. van der Waal Numansdorp Middelweg 23 landbouwer

302. Arie de Grijp, geb. Papendrecht 8-6-1898, Ldst. sold. inf. (KNIL), overl. nabij Benkoelen a/b Junyo Maru 18-09-1944 (zeemansgraf).
379. Jacob Nienhuis, geb. Delft 29-6-1906, rubberplanter, lid verzet, overl. Utrecht 30-1-1945.
434. Pieter Wouter Kruythoff(Kruijthoff), geb. Mijnsheerenland 26-11-1911, landbouwer, overl. 19-9-1941.
437. Pieter Jacob Slis, geb. Sommelsdijk 24-4-1911, overl. Rotterdam 7-1-1945, begr. Sommelsdijk (gem. Middelharnis).
538. Jan Willem Schouten, geb. Bergen op Zoom 8-1-1912, student, lid verzet, overl. Rhenen 7-5-1943.
568. Johannes Cornelis Smits, geb. Batavia 20-4-1919, student lid verzet, overl. Leusden 5-2-1943.
662. Zegert Adrianus Vissers, geb. Dordrecht 29-11-1920, volontair, overl. Wesel Landkreis Rees 19-2-1945.

Lijst van leerlingen cursus 1946-'47

2e klasse 1e klasse
A. Blok Slikkerveer I.J. Baelde Gorinchem
T. Boele Bleskensgraaf P.J. van den Ban Nieuw-Helvoet
G.J. Bom Middelharnis J.A. Barendregt Rhoon
I. van der Boom Overschie J.P. Belder Strijen
A. Bras Dubbeldam L.T. van den Berg Maasdam
A.J. Dekker Numansdorp P.J. Bukman Delfgauw
D.A.H. van Dis Melissant C. Duizer Gorinchem
A. de Gidts Pijnacker B. van de Erve Mijnsheerenland
S.C. Glijnis Zoetermeer J. Grinwis Ouddorp
A.J. Hoogerbrugge Overschie W. de Groot Gorinchem
D. de Jager Hoogblokland W. van Helden Maasland
A. Jongeneel Brandwijk H.T. de Jong Noordeloos
M.K. Krepel Bruinisse J. Kooyman Rotterdam
J. Lagendijk Heerjansdam J. van Maurik Rotterdam
C. Lagerstee 's-Gravendeel P. van Nes Rijsoord
J. Lievense Nieuwerkerk D. Oosthoek Geervliet
P.W. Maris Klundert A.C. den Otter Barendrecht
G. Munk Leiden A. van Reeuwijk Slikkerveer
J.H. Nugteren H.I. Ambacht J.A. de Reus Klaaswaal
J.A. Struijk Melissant J.W. Schagen Sliedecht
M. Valk Rotterdam E.H. Steenland 's-Gravenhage
M. Verheul Oud-Beijerland D. Tober Bleskensgraaf
J.J. v.d. Vorm Barendrecht K. Valk Dubbeldam
H.G. v.d. Zande Nieuw-Beijerland P.J. in 't Veld Dubbeldam
H.A.J. Zuiderwijk Numansdorp J.L. Verhoeven Zuid-Beijerland
M.J. Wilmink Klundert
A. van Zee Willemsdorp

Laatst gewijzigd: juli 2004.