Aanmelden | Contact
Zoeken

Dordrecht: Grote Kerk (bezoekersregister (visitors)) (deel 2: 1906-1917)


Bron: Regionaal Archief Dordrecht
Toegang: 27 (Nederlandse Hervormde Gemeente)
Inventarisnummer: 2446 (1896-1901), 2447 (1901-1906), 2448 (1906-21 juli 1912), 2449 (21 juli 1912-21 febr. 1920)

** scans verkrijgbaar**


1910 (jan-jun)


bezoekersregister januari-juni 1910

Pagina Jaar Datum (date) Naam en voornaam (Noms et Prénoms) Woonplaats (Domicile)
107a 1910 1910 Januari 2 J.D. Verbroek Den Haag
107a 1910 1910 Januari 2 C. van Oldenborgh Amsterdam
107a 1910 1910 Januari 2 J. van Oldenborgh Amsterdam
107a 1910 " D. Homberg, Kunstschilder Rotterdam
107a 1910 " W. van der Linden(?) Dordrecht
107a 1910 " L. Masion do
107a 1910 " H.A. Korn en echtg. Arnhem
107a 1910 " W.C. Vliegenthart Delft
107a 1910 1910 Januar 11 J.L. Vrijlandt Nolting Amsterdam
107a 1910 1910 Januar 11 J. Vrijlandt Zwaan Amsterdam
107a 1910 " M. Berg Vrijlandt Dordrecht
107a 1910 " A. Vrijlandt Hilversum
107a 1910 " A. Vrijlandt Amsterdam
107a 1910 " W. Vrijlandt Dordrecht
107a 1910 " Arij Vrijlandt Terhorne (Fr.)
107a 1910 " 13 J.G. de Kock , cand.nots. Klundert
107a 1910 " L. Santen Amsterdam
107a 1910 15 J.A. van Hasselt & vrouw A'dam
107a 1910 16 P.J. Erk Nijmegen
107a 1910 Januari 17. J. de Louter Jr. Nijmegen - Hees
107a 1910 21 D.S. Andree Schoonhoven
107a 1910 " H. Waels(?) Dordrecht
107a 1910 " 18 B. v. Herwaarden Mijnsheerenland
107a 1910 " J. de Koning " "
107a 1910 " Her..(?) Onderwater Dordrecht
107a 1910 " 21 W. v. Meerkerk Berkenwoude
107a 1910 " N. Verspuij Giessendam
107a 1910 " J v. Wijngaarden Giessendam
107a 1910 " 21 Dr. H.P. Muntendam Hilversum
107a 1910 23 Mr. C. Beekhuis Leeuwarden
107a 1910 " C. Blaauw Amsterdam
107a 1910 " J.N. Blaauw Dordrecht
107a 1910 25 George Chepfer (George Chepfer 1870-1945, chanconnier, humoriste lorrain) Paris
107a 1910 25 J.W. de Koff Dordrecht
107a 1910 26 B. Broers Renkum
107b 1910 Jan 26. H. ter Horst Dordt
107b 1910 Jan. 31 Marie Imhoff Utrecht.
107b 1910 Jan. 31 A. van Haaften van Weede Sliedrecht
107b 1910 Jan. 31 N. Rutgers Doesburg Doesburg
107b 1910 " 31 N. Kornelissen Utrecht
107b 1910 31 J. Koopman-Kooij Dordrecht
107b 1910 " M. German America
107b 1910 " John German "
107b 1910 5 febr. '10 J. Hesselt van Dinter Pijnacker
107b 1910 " J.W. Swart -
107b 1910 " D. Wie..(?) Middelburg
107b 1910 " G. Drabbe Terneuzen
107b 1910 " P.J. de Ruijter Terneuzen
107b 1910 " J.M. Drabbe "
107b 1910 " H.C. de Vries Terneuzen
107b 1910 " G.U. Hazewindus -
107b 1910 " Johanna Harms -
107b 1910 " W.U. Hazewindus Dordrecht
107b 1910 9 Feb. '10 v. Herwaarden Kraf(?) en vrouw "
107b 1910 " v. Duijl Schoonhoven
107b 1910 " D. Mohr Friele Rotterdam
107b 1910 " Fr. Grüner "
107b 1910 26 Mars 10 Dr. Blondel Paris
107b 1910 " Laboutide(?) Paris
107b 1910 8 Julij mrs. W.E. Bradley Frankfort, Ky. [Kentucky], U.S.A.
107b 1910 " Wm. E. Bradley "
107b 1910 " B.N. Holbrook Ossining, N.Y., U.S.A.
107b 1910 " U.T. Bradley Frankfort, Ky., U.S.A.
107b 1910 " R. Wilhl. Kober Suhl/Thuringen
107b 1910 July 8 Louis E. Rahnert Detroit, Mich.
107b 1910 " Mary Wurster Chicago
107b 1910 " E.B. Klein "
108a/108b 1910 12 Febr. 1910 (Prins) Hendrik -
109a 1910 12 Febr. J. Schilderman Breda
109a 1910 12 Febr. L. van de Weg Breda
109a 1910 - W. van de Weg London
109a 1910 - J. Horlach Dordt
109a 1910 - Schilderman Breda
109a 1910 - A.v.C.P. Huizinga (hoogleeraar aan de Trinity College) Hartford Conn.
109a 1910 - Mrs. J.P(?). Huizinga "
109a 1910 - W.H. Brooshooft Dirksland
109a 1910 - J.W. Boersma Dordrecht
109a 1910 - F. v. Wageningen Helder
109a 1910 - C. Meijer Rotterdam
109a 1910 - M.U. Jiens(?) Bruxelles
109a 1910 - C.E. Zagwijn (adresboek 1879: Voorstraat D718) Dordrecht
109a 1910 - Dr C.G. van Beekering Noordeloos
109a 1910 - G. Prins Nijkerk
109a 1910 - B. Claus-Pieraerts (Huberta Josepha Pieraerts) -
109a 1910 - Ch. Claus -
109a 1910 - Alice Claus Rotterdam
109a 1910 - Dolly Claus -
109a 1910 - H. Aendenboom Anvers
109a 1910 - J. Perry Utrecht
109a 1910 - P.C.A. Halffman Schiedam
109a 1910 23 Febr. Chr. van de Ven Rijswijk (Z.H.)
109a 1910 " A. Eschauzier den Haag
109a 1910 " C. v.d. Ent Braat Alfen
109a 1910 " M. Nieuwstraten Vlaardingen
109a 1910 " N. v.d. Vlis "
109b 1910 24 Febr. 1910 Corrie Cremers Hilversum
109b 1910 24 febr. M. v. Hardenberg den Haag
109b 1910 - A. van Rijn van Alkemade Den Haag
109b 1910 25 Febr. 1910 Else Sülszle Düsseldorf
109b 1910 25 " 1910 Martha Sülzle Düsseldorf
109b 1910 25 " 1910 W. Bos Rotterdam
109b 1910 26 Febr. 1910 A.H. Wiersma Visvliet, Gron.
109b 1910 28 " J. Muller Haag
109b 1910 28 " M. Giltaij Dordrecht
109b 1910 28 " S. Crena de Jongh Az "
109b 1910 28 " D. Crena de Jong Jr Leiden
109b 1910 5 Maart 1910 Antonie Vigier Dordrecht
109b 1910 6 " 1910 A. de Bruijn Amsterdam
109b 1910 7 " C. Schut Nunspeet
109b 1910 8 " 1910 D. Batteké A'dam
109b 1910 9 " 1910 van Meeteren Brouwer den Haag
109b 1910 11 " 1910 A. Korteweg, Bouwkundige Den Haag
109b 1910 11 " 1910 J. Korteweg Azn Middelharnis
109b 1910 12 " 1910 C.T. Parsons London
109b 1910 " Amy Parsons "
109b 1910 12 " 1910 C. Kruijtbosch Kunst (Catharina Kunst) Helder
109b 1910 15 " 1910 A.P. Rochussen v.d. Natzmer Lochem
109b 1910 " L. Smit-Rochussen Kinderdijk
109b 1910 16 " 1910 Geerink Bennekom
109b 1910 16 " 1910 D.J. v. Brummen Dordt
109b 1910 16 " 1910 Ds. J.W. Geels 's Gravendeel
109b 1910 18 " 1910 M. de Koff Utrecht
109b 1910 " R. Vermeulen Dordrecht
109b 1910 " J.W. Loeff Haarlem
109b 1910 " L. Alma Utrecht
109b 1910 19 " 1910 Hendrik Christiaan Croes Den Haag
109b 1910 " J. Bekkers Dordt
110a 1910 21 Maart 1910 K. van der Torren Zevenhuizen
110a 1910 " E. de Vries Haarlem
110a 1910 " E. v.d. Heijden "
110a 1910 " M. Mohr den Haag
110a 1910 22 Maart 1910 J. Muller Winkel N.H.
110a 1910 " M. Hoekstra Barsingerhorn "
110a 1910 23 " 1910 J. Vos Leiden
110a 1910 " 1910 Th. Tiere "
110a 1910 23 Mars 1910 Albert Lunot Paris
110a 1910 " J. Ladeks(?) Marseille
110a 1910 23 III " Gordin ..ft Gudmus(?) Thannhauser, Steiermark
110a 1910 " Rolof Conmin Gudmus(?) "
110a 1910 24 Maart " Kenneth S. Sheppard London
110a 1910 25th March " Rbt. Rogers Rotterdam
110a 1910 " Samuel Cowan London
110a 1910 " 1910 Wilfrid Lee Rotterdam - Grimsby
110a 1910 " 1910 L. Fenner Hull, England
110a 1910 " M.G. Fenner Hull, "
110a 1910 26th " H. Houston London, England
110a 1910 " Geo. L. Hutchinson London, England
110a 1910 " Jas. Delworth Toronto, Canada
110a 1910 " Chas. E. Baskett (Charles E. Baskett (1845-1929)) Croydon, England
110a 1910 " Charles Hemsley Lewesham, England
110a 1910 27 " H. Stolwell Düsseldorf
110a 1910 " H. Hasenjäger "
110a 1910 " Van Brompot Brugge
110a 1910 " J. van Dijk Amsterdam
110a 1910 " G.W.J.C. Vermeulen Dordrecht
110a 1910 " P.C.J. Vermeulen Amsterdam
110a 1910 " L.B.J. Vermeulen "
110a 1910 " G.B.J. Vermeulen "
110b 1910 Maart 28 W. Ribbens & P.C. de Wolff Rotterdam
110b 1910 " H. de Koningh Strijen
110b 1910 " J.M. Quist Strijen
110b 1910 " J.C.W. Boekhout Rotterdam
110b 1910 " 28 Mr. & Mrs. Chas. N. Almy (Charles Norris Almy 1854-1936) Rotterdam & Buffalo N.Y.
110b 1910 " 28 A. Stehouwer Groote Lindt
110b 1910 " L. Leenheer Heerjansdam
110b 1910 " L. Brouwer van Oldenborgh Gouda
110b 1910 " L. Brouwer Gouda
110b 1910 " J. Gerritsz Haarlem
110b 1910 " A.J. Gerritsz-Schagen "
110b 1910 " I.J. Scott Heswall
110b 1910 " A.M. Bell "
110b 1910 " Mrs. Barnado Paris
110b 1910 " Jest Kooy(?) Bruxelles
110b 1910 Mrt. 30 Thos. E. Green Willow, Grove, Horbury, England
110b 1910 " R. Mackay Browhill, Whitkirk, England
110b 1910 " H.E. Clarke Leeds, "
110b 1910 " A.P. v.d. Zande Gorcum
110b 1910 Mrt. 30 G.P. van den Bral Bussum
110b 1910 " J.P. de Oen Utrecht
110b 1910 " N. van der Zande Gorinchem
110b 1910 Maart 30 W.A. Damen A'dam
110b 1910 " A. Damen "
110b 1910 " 31 A.W.Bs. van Berlikum Middelburg
110b 1910 " J. Cleuver Middelburg
110b 1910 " Anton A. Vierie Amsterdam
110b 1910 " J. Kuiper "
111a 1910 1.IV.10 Strubing Haale/Saale
111a 1910 1.IV.10 Wold Whitchurch Ichte London
111a 1910 1.IV.10 Harold C. Goodison Cape Town S.A.
111a 1910 1.IV.10 W. Zhorn(?) London
111a 1910 1.IV.10 Chr. Doorman Utrecht
111a 1910 " R. van Heck-Hol Dordt
111a 1910 April 2nd 10 B. Ludlow-Barnes Birmingham
111a 1910 " Th.M. Gersinge Gorkum
111a 1910 " 4 A. v. Waveren Rotterdam
111a 1910 " N.E. v. Waveren Wieling "
111a 1910 " 4 10 Mevrouw M. Anna Mulder 's Hage
111a 1910 " Mevrouw van Bilderbeek, L.v.H. Dordrecht
111a 1910 April 5th 1910 Ella Forsyth Major London
111a 1910 " Emico Galantini Rome
111a 1910 " Lesley S. McIntyre London
111a 1910 " Louise Volker van W. den Haag
111a 1910 " J. Volker Dordrecht
111a 1910 " M. Duvernog Paris
111a 1910 " J. Marcellin Fellit La Haye Paris
111a 1910 6 Daniel H. Cannon Salt Lake City U.S.A.
111a 1910 6 J. Hymm Carstinsen Salt Lake City U.S.A.
111a 1910 6 Oscar T. Parker Bear Lake Co Idaho
111a 1910 6 Arthur J. McKell Sp. [Spanish] Fork Utah U.S. America
111a 1910 7 Rev. J. Eland and Mrs. Eland Perivale Rectory, London
111a 1910 " A.W. Ways(?) London
111a 1910 7 Gez. N.A. Steenkamp Amsterdam
111a 1910 " A. v. Holten Ameide
111a 1910 " P.W. v. Holten Dordrecht
111a 1910 " H. Kriellaart Ameide
111a 1910 8 W.J. v.d. Veen Zwijndrecht
111a 1910 " Fr. Yntema Koudum
111a 1910 " 8 Gregor Barclay Montreal, Canada
111a 1910 " 8 A.H. Herber
111b 1910 April 10 H.C.J. Driessen Rotterdam
111b 1910 April 10 J.L. Hanewinckel Rotterdam
111b 1910 April 10 F.J. Haver Droeze Rotterdam
111b 1910 April 11 R. Falconer MacDonald London
111b 1910 April 11 A. St. Johnston London
111b 1910 " Mr. & Mrs. J.A. Huig Dollar
111b 1910 " M.L. Dobre Dollar
111b 1910 " Mrs, & Miss Hardingi London
111b 1910 " Miss Edwards Hoylake England
111b 1910 April 12 M.A.E. Camerling Helmolt Apeldoorn
111b 1910 " J.G. Wichers-Albarda -
111b 1910 " E.R. Wichers -
111b 1910 " H. Albarda Teengs Nieuwediep 12 April 1910
111b 1910 " F. Albarda Nieuwediep 12 April 1910
111b 1910 " 13 J.J. Zerb & Echtgenoote Batavia
111b 1910 14th Mrs. Hewry Tales London
111b 1910 " Miss Maud Fair London
111b 1910 " J. Hartmann Berlin
111b 1910 April 15 Wm. Arendshorst (William Arendshorst) Holland Mich., U.S.A.
111b 1910 " T. de Haas Stadskanaal
111b 1910 " A.E. de Haas Stadskanaal
111b 1910 " A.M. Vroom Dordrecht
111b 1910 " C. Everett Geer London
111b 1910 " L.W. Vann Westminster
111b 1910 16 April '10 J. Dikkers Chicago
111b 1910 " Mevr. H.W. Dikkers Java
112a 1910 April 16 1910 (Mrs.) E.M. Price Primer England
112a 1910 " (Miss?) E. Lindesay St. Andrews, Scotland
112a 1910 " G. Crewdson Wolwin Sand(?), England
112a 1910 April 17 1910 Mevr. Adelmeyer v. G. Bosch
112a 1910 " C. Ahaus Dordrecht
112a 1910 " F.A.C. Wagner Rotterdam
112a 1910 Ap. 19th Dorothy A. Buchanan Salisbury, England
112a 1910 " Elsie H. Macdonald Kintyre, Scotland
112a 1910 " E.G. Williams Kensington, London
112a 1910 " 22 J.D. Lancré Jr. Laren N:H:
112a 1910 " H.D. Ellis Blackhearth London
112a 1910 " H. Volpert Paris
112a 1910 " Heurd Ottiene(?) Paris
112a 1910 " 22 M.M.L. de Vries-Losgert Leeuwarden
112a 1910 " 22 C.J.J. Wrede Losgert Vrijenban bij Delft
112a 1910 " 22 Lodewijk Schippers Hz Fijnaart (Prov. NB)
112a 1910 " Hedwig Schmidtlein Berlin
112a 1910 " John Gerald Fitzgerald Toronto
112a 1910 " Edna Fitzgerald "
112a 1910 22 April H. Edward Cunysson Buffalo New York
112a 1910 23 April K. Schipper Oud Beierland
112a 1910 " W. Leenheer Heerjansdam
112a 1910 23 Apr. Mevr. Bussemaker Scheveningen
112a 1910 23 Apr. Mej. Bussemaker Scheveningen
112a 1910 23 Apr. Mej. Kroon Scheveningen
112a 1910 23 April M. Canters Cremers Groningen
112a 1910 24 April 1910 Mr. P. Hiault, architect Paris
112a 1910 " Mr. Em. Vanderborgh Az Bruxelles
112a 1910 25 April 1910 S. Willems Gent
112a 1910 April 26th A.M. Stoop Byfleet, England
112a 1910 " C.D. Stoop "
112a 1910 " M.K. Stoop "
112a 1910 " Major M.A. Cameron London
112a 1910 " Miss M. Evans "
112a 1910 " 3 masters Cameron "
112b 1910 " J. Wauters Brussel
112b 1910 28 April 1910 Ralph Addison Phillips England
112b 1910 " J.H. Frodsham Uplyme, Devon, England
112b 1910 " Florence Frodsham Uplyme, Devon, England
112b 1910 28 April 1910 J.W. van Beek Haulerwijk (Fr.)
112b 1910 " J.H.T. Tonsbeek v. Lonkhuijzen "
112b 1910 29 " Mies de Meijer Schiedam
112b 1910 " Loes de Meijer do
112b 1910 1 Mei 1910 C.A.W. Kramers van Wageningen Leeuwarden
112b 1910 1 Mei 1910 E.C.E. van Wageningen Steenberghe den Helder
112b 1910 1 Mai 1910 J. Marquardt Hamburg
112b 1910 1 Mai 1910 Carel Ruuger Hamburg
112b 1910 " P.W. de Koning Amsterdam
112b 1910 " A. de Koning idem
112b 1910 2 Maij 1910 Nic.J. Blijdenstein London
112b 1910 Maij 2nd 1910 Enymem(?) J. Wells Stowmarket, England
112b 1910 " Dorothy Ramsan York
112b 1910 " A. Rouse V.P. India
112b 1910 " J.L. Rouse "
112b 1910 2 Mei '10 A. Coers Arnhem
112b 1910 3 Mei G. Kooijman Grisen Nieuwkerk
112b 1910 May 3rd 1910 J.W. Coole Manchester
112b 1910 " Edith K. Coole Port St. Mary, Isle of Man
112b 1910 May 3 E. Fraser London
112b 1910 3 Mei 1910 B. de Jong Tilburg
113a 1910 Mei 3 B. de Ligt Zeist
113a 1910 " mr. Waaijman Made Vrijenban
113a 1910 " P. Saaijmans Vader "
113a 1910 Mei 5 J.L. Marico -
113a 1910 Mei 5 D. de Jong Westduelstraat 53e, Rotterdam (Charlois)
113a 1910 " Martha B. Norris New York
113a 1910 Mei 5 Neeltje Bos de Bilt
113a 1910 Mei 5 Aartje Cornelia Bos de Bilt
113a 1910 " 5 Nicolaas Bos "
113a 1910 " 5 Jeanne Semeijn Den Haag
113a 1910 " 5 P.M. Hooijkaas 's-Gravenhage
113a 1910 5 L. van Halen Delft
113a 1910 5 J. van Halen Delft
113a 1910 5 H.J. Brand Dordt
113a 1910 Mai 6 Douatz, Rijk-Porgf-obrolisk(?) Plauen i V.
113a 1910 " mr. E. Branscombe Eastbourne
113a 1910 May 6th W.A. Deas Edinburgh,
113a 1910 " D.L. Stewart Malvern
113a 1910 " S.E.H. Noyes Little Gaddesden, Herts
113a 1910 " Sylvie K.H. Noyes Dunnington, York
113a 1910 May 8th S.B. Collyer Croydon, England
113a 1910 " J.H. Philip Bidston, Cheshire
113a 1910 " Annie P. Philip Bidston, Cheshire
113a 1910 9th R.H. Hellard London
113a 1910 " W.M. Hellard "
113a 1910 " Marry Coleman Pontiac, Mich., U.S.A.
113a 1910 " Laurence Jacob New York U.S.A.
113a 1910 " J. & R. Graham London
113a 1910 " J. Janssen Goes
113a 1910 12th Miss Hunter Scotland
113a 1910 " Miss Morton Cathcart, Scotland
113b 1910 " De Heer en mevr. Bergsma Den Haag
113b 1910 Mei 14 T. Bos, Part Rott(erdam)
113b 1910 " 14 W. Bos Rotterdam
113b 1910 " 14 W.P. Wiertsema Spijk (prov. Gron.)
113b 1910 " 14 J.O. Bouwman Uithuizen "
113b 1910 " 14 R. Toren Midwalda, Gron.
113b 1910 " J. Schuringa Wildervank (Gron.)
113b 1910 " 14 K. Toren Midwolda, Gron.
113b 1910 " A.J. Bouwman Kampen
113b 1910 " Mr. & Mrs. H.S. Johnson Manchester
113b 1910 " 14 D. Eikelenboom Oud-Beijerland
113b 1910 " 14 G. v. Leenen id
113b 1910 " J.H. Gaxall Ker, England
113b 1910 " Lady Leng Scotland
113b 1910 " Janet J. Low "
113b 1910 " M.M. Rettie "
113b 1910 " J. Eijk Galla a. dr.
113b 1910 " Nili..(?) Haarlem
113b 1910 " W.H. van den Broek Zeist
113b 1910 " Arthur H. Burgess South Molton, England
113b 1910 " M.M. Burgess " "
113b 1910 16 Mei H. Klapwijn Cz. Rotterdam
113b 1910 " M.C. Eduwaard "
113b 1910 " J. Spaans Vlaardingen
113b 1910 " W. Port "
113b 1910 " P. Schenk Vlaardingen
113b 1910 16 Mei C. Schrier Vlaardingen
113b 1910 " E.W. de Bruijn "
113b 1910 " E.W. de Bruijn "
113b 1910 " J. Schrier "
113b 1910 " J.A. Bottier Probolinggo (O.I.)
113b 1910 " M. Rottier "
113b 1910 " G. Schrier Johs. Vlaardingen
113b 1910 " A. Kok Baan Zwijndrecht
113b 1910 " P. Baan -
114a 1910 May 17 1910 Mr. & Mrs. Edgar Wigan Godstone, England
114a 1910 " Mr. & Mrs. Arthur Wigan Windsor, "
114a 1910 " 17 Mrs. H.H. Mostijn London
114a 1910 " E. Nolst Trenité Rotterdam
114a 1910 Mei 18 1910 N.G.A. van Meurs Arnhem
114a 1910 May 18 1910 Walker London, England
114a 1910 " Dr. Kresmann Danzig
114a 1910 " L. Vaase(?) Greven(?)
114a 1910 " Annie B. Smith London
114a 1910 " E: Mendal Chester
114a 1910 " Katrina Cuipers Roermond
114a 1910 " Marie Povel Rotterdam
114a 1910 " E. Sijke England
114a 1910 " Mayor Calverley S.Y. Hova
114a 1910 " H. Mostert Rotterdam
114a 1910 Mai 20(19) Ger. Vander Linden Brussel
114a 1910 " Jean Lanot "
114a 1910 Mei 21 E. van Deventer-Maus den Haag
114a 1910 " D.J.A. Maloedin Pandag
114a 1910 May 21st Miss Julia Kosslow Chicago Ills., U.S.A.
114a 1910 " Mrs. Julian Street Greenwich, Conn., U.S.A.
114a 1910 " 21 A.H. Fox Hull Engeland
114a 1910 " 21 Jas. E. Boyd Hull - England
114a 1910 Mei 22 W.N. Bakker Hoofddorp
114a 1910 " Mr. et M.m Jacquer Lyar Paris
114a 1910 " Mr. & Mrs. G.K. Peto Chalham
114a 1910 " Thelleper Ot(?) Osnabruck
114a 1910 Mei 23 Geo Siddle London
114a 1910 " John Knuppe St. Paul, Minn., U.S.A.
114a 1910 " Mrs. John Knuppe "
114a 1910 " Mrs. Julia W. Crouch "
114b 1910 May 24 1910 Dr. & Mrs. C.G. Farnum Brimfield, Ill., U.S.A.
114b 1910 " Dr. & Mrs. A.A. Knapp and Mary "
114b 1910 May 24 1910 Lady Emma Crichton Netley, England
114b 1910 " Miss Crichton -
114b 1910 " Miss Abercromby Scotland
114b 1910 May 25 1910 J.G. & Mrs. Byles Bradford, Engd.
114b 1910 " 25 E.W. Weaver Washington, D.C.
114b 1910 26 Mei 1910 M.A. v.d. Broek Zeist
114b 1910 26 " 10 Dr. Levi Jefferson Stoke-on-Trent
114b 1910 27 " 1910 D. Jonkman Hoorn
114b 1910 27 " 1910 D. Jonkman Hoorn
114b 1910 " Mr. et M.me P.G. May Paris
114b 1910 May 27th Mrs. Harcomb London
114b 1910 27 Miss Landon Exmouth
114b 1910 28 Mr. M.me E. Lefebvre Courwange(?)
114b 1910 28 1910 Mrs. Starkey & Mrs. Nienes Starkey London
114b 1910 29 1910 Herr und Frau Professor Dr. Hans W. Singer (Hans Wolfgang Singer) Dresden A.
114b 1910 " Mr. et Mrs Allard Paris
114b 1910 30 Miss Scoles London
114b 1910 30th Miss Hawkins London
114b 1910 30. Mai 1910 Gertrud Muller Schweiz
114b 1910 " Josef Muller, Ing. Solothurn, Schw.
114b 1910 " Mr. & Mr. A. Erbert Ellis Merton, Surrey, Eng.
114b 1910 " Mrs. C. Sperling -
114b 1910 " Miss Princep London
114b 1910 " Miss D. Stiel -
114b 1910 Mei 31 1910 Mevrouw B. Witkamp Rotterdam
114b 1910 " " A. Chabot "
114b 1910 " P.A. Ledeboer Deli
114b 1910 " Postman Koning Rotterdam
114b 1910 " L.C.E.M. Bergsma Den Haag
114b 1910 " 1910 G. Bonke Hengelo (O)
114b 1910 " 31 1910 H.H. Bonke Hengeloo
114b 1910 2 Juni 1910 A. v. Cappellen v.d. Linde Cappelle a/d IJssel
114b 1910 2 " 1910 A. v.d. Straaten Dordrecht
115a 1910 " Mevrouw Brants Schiedam
115a 1910 " v. Andringa de Kempenaer -
115a 1910 " Mej. C. Monnik Overveen
115a 1910 " A.G. Brants Schiedam
115a 1910 " B.H. Pronk Amsterdam
115a 1910 " A. Kemper Dordrecht
115a 1910 " D.C. Murray London
115a 1910 " Marie Churchill Durham
115a 1910 Juni 3 Madeleine Town Bruxelles
115a 1910 " 3 Mr. et M.m Ch. Vanderborght "
115a 1910 " Mrs. V.V. Thomas Mitford, N.Y., U.S.A.
115a 1910 " Miss S.S. Thomas "
115a 1910 June 3 Edward Parkin Newcastle-on-Tyne
115a 1910 " Elizabeth Parkin "
115a 1910 " Mrs. P.L. Bouchin New York City, U.S.A.
115a 1910 " Mrs. F. Nasbrouck "
115a 1910 " Miss Bouchin "
115a 1910 June 3 Jenne Whimster Glasgow
115a 1910 " Jos. Whimster do
115a 1910 " Joey Whimster do
115a 1910 3 Reginald Bock Plymouth, England
115a 1910 June 4 J.L. Naudé Murraysburg, S. Africa
115a 1910 " Mev. J.L. Naudé " "
115a 1910 " Hortense te Water Naudé Murraysburg, S. Africa
115a 1910 " M.H. Cowen Newcastle on Tyne
115a 1910 " John E. Cowen "
115a 1910 June 4th M. Gordin Seninx London
115a 1910 " Mr. G.S. 't Hoen Snelling Rotterdam
115a 1910 " Frances H. Parker London
115a 1910 Juni 4 W. Canta R'dam
115a 1910 6th E.S. Jones London
115a 1910 " Rhys Jones do
115a 1910 " 6 H. Klomp Scheveningen
115a 1910 " K. 't Hart Maassluis
115b 1910 1910 Juni 8 B. Morton Sunderland, England
115b 1910 " Kate Morton "
115b 1910 " Mrs. Hume London
115b 1910 " Miss A.C. Hull Hove
115b 1910 " G. Bos Wildervank (Gron.)
115b 1910 " 8 W. Bos Rotterdam
115b 1910 " 9 van Hoevell tot Nijenhuis, C.G.W.W.C. baron den Haag
115b 1910 " Mr. H. Fruin Groningen
115b 1910 " John Scott Chorlton c. Hardy, Manchester
115b 1910 " mrs. Scott Chorlton c. Hardy, Manchester
115b 1910 " Greville E. Matheson London
115b 1910 " C. Dribeek Rotterdam
115b 1910 " 9 A. Bergsma den Haag
115b 1910 " E. Krefting Noorwegen
115b 1910 " M.C. Rook Rotterdam
115b 1910 " B. Lunsen Rotterdam
115b 1910 " P. van Doorenen Rotterdam
115b 1910 10 Juni F.W. Brinkmann Kinderdijk
115b 1910 10 Juni A. Faassen Apeldoorn
115b 1910 " Sir Henry & Lady Pets England
115b 1910 " Mr. & Mrs. C.K. Ovington (Charles Ketcham Ovington) New York
115b 1910 " Tekla Lingenbrink Viersen
115b 1910 " Frau Adolf Jölling Köning Viersen ...
115b 1910 " Miss M.A. Pancoast New York U.S.A.
115b 1910 " " M.H. Newton Boston "
115b 1910 " J. Kinkel u. frau Mannheim
115b 1910 11 " Rev. & Mrs. John P. Peters New York, U.S.A.
115b 1910 " Joan & Lucretia Peters, H. Fischer New York, U.S.A.
115b 1910 12 " J.W. Duchateau Delft
115b 1910 " J.C. Berg Dordt
115b 1910 " N. van Gr..(?)em Ez Rotterdam
115b 1910 " J. Reeling Brouwer Arnhem
115b 1910 " J.M. v. Ditmar Rotterdam
115b 1910 " B.C. Soeteman Rotterdam
116a 1910 " Hans Polak et famille Schiebroek
116a 1910 " A.J.Th. Kok en familie Rotterdam
116a 1910 " Cath: Veldkamp Amsterdam
116a 1910 " James P. Turcdy North Shields
116a 1910 " Samuel Henderson Whitty
116a 1910 " Mr. and Mrs. Geo. F. Shepley (George F. Shepley) Toronto (Canada)
116a 1910 " Miss Violet Shepley Toronto (Canada)
116a 1910 " E.H. v. Doorninck Bennebroek
116a 1910 June 13/10 Mr. & Mrs. J.J. Widdup Blackburn, England
116a 1910 " Edith Mary Snaith Darlington, England
116a 1910 " Mr. & Mrs. Sing, Miss B.M. Sing, Miss E.J. Sing Liverpool
116a 1910 " J.J.L. Duijvendak en echtg. Schiedam
116a 1910 " P.T. Leng-Sandel Strasbourgh, Alsace
116a 1910 " E. Guagno, M. Guagno Torina (Italien)
116a 1910 " Lucia Della Porta Torina (Italien)
116a 1910 " Mr. & Mrs. H.J. Rigbey Liverpool
116a 1910 " Mr. & Mrs. Longbottom Bournemouth
116a 1910 " Miss Matriess N. Longbottom -
116a 1910 " W. v. Zon Boon Schiedam
116a 1910 " A.H. Verschuur 's Gravenhage
116a 1910 " Mr. & Mrs. H.B. Colburn Washington D.C.
116a 1910 14. Frau M. Blasius Braunschweig
116a 1910 " Frau A. Wahrschaffe Neplingen
116a 1910 " Frau A. Blasius Braunschweig
116a 1910 15 Mr. J. Déking Dura Amsterdam
116a 1910 " Mevr. Déking Dura geb. Kuhn "
116a 1910 15 A. van Dijl Dordrecht
116a 1910 " Karl Bangatz Berlin
116a 1910 15 P.S. van Beyma & familie
116a 1910 " C.L. Beijma thoe Kingma id
116a 1910 " H. Bordeaux Paris
116b 1910 Juni 15 D.H. Hora Siccama van de Harkstede Hilversum
116b 1910 Juni 15 Anna Koster 's Gravenpolder
116b 1910 " 16 C.G. Weijland Utrecht
116b 1910 " J. Wijnaendts Dordrecht
116b 1910 " Clara Nortier 's Gravenhage
116b 1910 " Else Heiner Bremen
116b 1910 " F. Heiner Bremen
116b 1910 " S. Levert Amsterdam
116b 1910 " C.W. Rees Blundellsands Liverpool England
116b 1910 June 17th Debure Paris
116b 1910 " 17 Paul Dubure Paris
116b 1910 " L. Nering Bögel Nijmegen
116b 1910 " A. Cassera London
116b 1910 " 17 Mr. & Mrs. Burton E. Stevenson (Burton Egbert Stevenson 1872-1962, autor) Chillicothe Ohio U.S.A.
116b 1910 " Miss Harrison London England
116b 1910 " Miss Williams Bournemouth, England
116b 1910 June 17th/1910" Mr. & Mrs. W. Woodley Manchester, England
116b 1910 " Mr. & Mrs. Wood "
116b 1910 " Oscar Sternberg Mannheim
116b 1910 " Oskar Loch Bierlau
116b 1910 " 17 Mevr: van de Poll Haarlem
116b 1910 " C. Dolleman Heemstede
116b 1910 " Th. del Court tot Krimpen Velp (Geld.)
116b 1910 18 M.A.J. den Bandt Dordrecht
116b 1910 " Esther de Pury de Muralty Neuchatel
116b 1910 " T. de Pury "
116b 1910 " M. Louise Neill Lynn, Mass., U.S.A.
117a 1910 June 18 Anney Hess Philadelphia
117a 1910 June 18 Mary E. Sesle(?) "
117a 1910 June 18 M. Dorothy Hess (Sister M. Dorothy Hess, Sisters of Charity of Seton Hill) "
117a 1910 June 18 Ida C. Lehner "
117a 1910 June 18 Helly Hess "
117a 1910 " Mrs. F. de Chaumont London
117a 1910 " " J.E. Dawton Sunderland
117a 1910 " Mr. J.E. Dawton "
117a 1910 " Mr. Jac. do do
117a 1910 " Victor R. Los Cherlaque
117a 1910 " do Jens do
117a 1910 " W. van der Vorm Rotterdam
117a 1910 " 19 B. van Bergeijk Heusden
117a 1910 " 19 C. van Mersbergen-Bergeijk "
117a 1910 " P. L'Argent Bell Monkhesleden, England
117a 1910 " E.M. L'Argent Bell "
117a 1910 " 20 Ch. Delpature Duntraque, Feana(?)
117a 1910 " 20 J. Bentall Bristol, England
117a 1910 " 20 C. Allen Nottingham, England
117a 1910 " 21 P. ten Bruggen Cate Assen, Nederland
117a 1910 " The Misses Wilson Liverpool, England
117a 1910 " M.J. Lefebre/td> Bruxelles
117a 1910 " M. Planke Slikkerveer
117a 1910 " E. Vendeloo Slikkerveer
117a 1910 " S. Boks Slikkerveer
117a 1910 " W. Korbijn Slikkerveer
117a 1910 " P.A. de Gelder Slikkerveer
117a 1910 " A. Zaal Slikkerveer
117a 1910 " W. Heers den Haag
117a 1910 " J.H. ter Maart Zutphen
117a 1910 " J. Rodenburg Slikkerveer
117a 1910 " M.L. Herlaar -
117a 1910 " J. Haute(?) Brussel
117a 1910 " Wijk Bruxelles
117a 1910 " J.M. Stevens Bruxelles
117b 1910 " Mareel Jefferge(?) Bruxelles
117b 1910 " A. Pinot Bruxelles
117b 1910 " H. Coxon Trampton
117b 1910 June 22nd Rev. P.J. Hulbert Trampton, Boston, England
117b 1910 Juni 23 M. Brand Dordrecht
117b 1910 " 23 M. Hazeu Lochem
117b 1910 23 R. Strachinz München
117b 1910 June 24 Mrs. G.H. Howson Gringley England
117b 1910 " Miss Butterfield Baensley, "
117b 1910 " Mrs. " " "
117b 1910 " Margaret Butterfield "
117b 1910 " Misses Bow Scotland
117b 1910 " W.J. Roscam Abbing en Echtg. Overschie
117b 1910 " A. Roscam Abbing Warnsveld
117b 1910 Juni 25 J.P. Bomgaars Vlaardingen
117b 1910 Juni 25 Agnita Petrus Avis Vlaardingen
117b 1910 " Mr. & Mrs. Hague Macclesfield (England)
117b 1910 " H.R. Carson Tolland Bay, England
117b 1910 " 26 W. de Groot Alblasserdam
117b 1910 " 26 A. Erkelens Alblasserdam
117b 1910 " 26 J.D. Versloot Gorinchem
117b 1910 " The Misses Wedderspoon London
117b 1910 " 26 E.D. Maier Senton, England
117b 1910 " J.K. Loman Tiel
117b 1910 " H. Degens Hzn Dordrecht
117b 1910 " Boursse Wils Beverwijk
117b 1910 " 27 A.J. van Lunteren en Echtg., archt. Utrecht
117b 1910 " Mally Rühl Deutschland
117b 1910 " S.R. Mulders Strijen H.W.
117b 1910 " Mrs. H.C. Allen Chicago, U.S.A.
117b 1910 " Mrs. A.E. Coleman "
117b 1910 " Mrs. C.W. Aird "
117b 1910 " 29 Mrs. T.H. Detwiler Pennsylvania
117b 1910 " Miss Detwiler "
118a 1910 1910 Juni 29 A. Drop Maassluis
118a 1910 " J. Drop "
118a 1910 " S.L. Klein Schiedam
118a 1910 " M. Bovenberg Schiedam
118a 1910 " F. Bovenberg Schiedam
118a 1910 " F. Bovenberg "
118a 1910 " Will. v. Leeuwen "
118a 1910 " E.J. Klein "
118a 1910 " A. Medema Pernis
118a 1910 " C.P. v.d. Velden Schiedam
118a 1910 " Z. Bovenberg "
118a 1910 " M. v. Os "
118a 1910 " J. v. Leeuwen "
118a 1910 " J. 't Hart Maassluis
118a 1910 " C. de Klerk Maassluis
118a 1910 " Joh. de Klerk Maassluis
118a 1910 " N. Riedijk Maassluis
118a 1910 " M.C. v. Rossen Maassluis
118a 1910 " W.J. 't Hart Maassluis
118a 1910 " E. v.d. Gaauw Maassluis
118a 1910 " J. Prins Maassluis
118a 1910 " N. Prins Maassluis
118a 1910 " M. Dobbelstein Maassluis
118a 1910 " J.J. de Gelder Maassluis
118a 1910 " W. Zevenhuizen Maassluis
118a 1910 " D. v/d Gugten Maassluis
118a 1910 " Joh.a van Vuuren Md. Maasland
118a 1910 " W.a de Jong Fd. Maasland
118a 1910 " M. van Buuren Maasland
118a 1910 " S. de Jong Fd. Maasland
118a 1910 " Joh.a van Buuren Bd. Maasland
118a 1910 " Geertruij Kersten Haarlem
118a 1910 " C. Kersten Haarlem
118a 1910 " Johanna Kersten Bloemendaal
118a 1910 " H. Havendoorn Dordrecht
118b 1910 1910 Juni 29 Pieter Korsten Rotterdam
118b 1910 " H. Lith "
118b 1910 " A. Korsten Pz. "
118b 1910 " A. Korsten "
118b 1910 " A. Korsten "
118b 1910 " G. v. Luit -
118b 1910 " 30 A. Ockels Stadskanaal
118b 1910 " J. Aten "
118b 1910 " E.H. Sidney London
118b 1910 " John M. Clinch Oxford
118b 1910 " C.J.M. Noom Wolfertsdijk
118b 1910 " M. Remijnse Wolfertsdijk
118b 1910 Juli 30 P. v.d. Linde "
118b 1910 " J.N. Akkerman Voorst S. alt.
118b 1910 " H. Putney(?) Scheveningen
118b 1910 Juni 30 C.J. Kleinschmidt " "
118b 1910 " M. Pronk Scheveningen
118b 1910 " C. Pronk Jr. " "
118b 1910 " Mej. C. Pronk -
118b 1910 " H.E. Pieterse -
118b 1910 " M. Poldermans Dordrecht

Laatst gewijzigd: juli-december 2015, maart/april/juli 2019.