Aanmelden | Contact
Zoeken

Dordrecht: veiling kunstenaar Roland Larij (1855-1932) 19-20 september 1933

(door E. van Dooremalen)

Bron: Regionaal Archief Dordrecht
Toegang: 396 (veilinghuis Fa. A. Mak)
Inventarisnummer: 255 (veilingen 1933-1935)

480-493: oude schilderijen

Werken van ROELAND LARY - Oude schilderijen

VEILINGNUMMER Titel Informatie KOPER
480 HOLLANDSCHE SCHOOL (17de eeuw). Moeder en kindje bij schapen. Paneel H. 42 B. 56. B. v. Randwijk f 19
481 HOLLANDSCHE SCHOOL (17de eeuw). H. Ambrosius. Paneel H. 52 B. 85. Merkelijn f 9
482 HOLLANDSCHE SCHOOL (17de eeuw). Damesportret. Paneel H. 35 B. 25. Herwijnen f 11
483 HOLLANDSCHE SCHOOL (18de eeuw). Koe en Schapen. Paneel H. 34 B. 46. de Jong Gr., f 6,-
484 HOLLANDSCHE SCHOOL (18de eeuw). Pleisterplaats. Paneel H. 19 B. 33. Scheepbouwer f 22,-
485 HOLLANDSCHE SCHOOL (18de eeuw). Vrijerij. Ononlijst. Paneel H. 28 B. 25. Scheepbouwer, f 8,-
486 L. DE KONING. Het zieke Kindje. Paneel H. 48 B. 41. Vinke, f 35,-
487 J.C. SCHOTEL (toegeschreven aan). Oorlogsfregat. Potloodteekening H. 30 B. 18.
488 A. VAN STRIJ. In het achterhuis. Gesigneerd 1823. Sepia H. 36 B. 23. (487+488) Wijk Gor., f 10,-
489 J. VAN STRIJ. Ossekop. Gesigneerd. Paneel H. 16 B. 15. Prooijen f 14 (in potleed: 20 Mevr. v. Trooijen)
490 ONBEKEND (19de eeuw). Stilleven. Doek H. 58 B. 70. Ende f 5,-
491 ONBEKEND (19de eeuw). Damesportret en Ziekbed. Twee paneeltjes 35 x 28; 21 x 28. P. Meijers f 4,50
492 ONBEKEND (19de eeuw). Damesportret. Onomlijst. Doek H. 58 B. 46. Dr. Lary, f 10,-
493 ONBEKEND (19de eeuw). Moeder en Kind. Onomlijst. Doek H. 76 B. 62. Bierens, f 6,-

Laatst gewijzigd: april 2019.