VEILINGNUMMER | Titel | Informatie | KOPER |
383 | A. BAERTSOEN. Amsterdamsche gracht. | Gesigneerd. O. Ets H. 35 B. 23. | Veenendaal f 11 |
384 | ALB. VAN BEEST. Zeilend schip. | Gesigneerd. O. Crayonteekening H. 38 B. 51. | |
385 | C.F. BENDORP? Trappenhuis. | Gesigneerd C.F.B. Ft. Paneel H. 31 B. 15. | (384+385) Hoeks f 14 |
386 | ARIE BOERS. Houtzaagmolen. | Gesigneerd. Mailboard H. 27 B. 17. | Gerretsen toul., f 15,- |
387 | A. BOERS. Balkengat. | Paneel H. 15 B. 23. | Herwijnen f 8,- |
388 | TH. DE BOCK. Vijver. | Doek H. 20 B. 29. | N. Schotel f 24,- (10 H.K.) |
389 | E. BOONEN. Ondergaande zon. | Gesigneerd. O. Aquarel H. 37 B. 50. | R. Stempels f 3,50 |
390 | E. BOONEN. Dorpsweg. | Gesigneerd. O. Crayonteekening H. 13 B. 23. | Groenevelt f 3,- |
391 | E. BOONEN. Dordrecht. | Gesigneerd. Penteekening H. 6 B. 6. | Herwijnen f 2,50 |
392 | PIET BOS. Chineesch beeldje. | Gesigneerd. O. Aquarel H. 35 B. 25. | Geffen f 2,50 |
393 | PIET BOS. Schuurtjes. | Gesigneerd. Doek op carton H. 42 B. 29. | Spruit f 5,- |
394 | PIET BOS. Scheveningsche meisjes. | Gesigneerd. Crayonteekening H. 17 B. 24. | Schafthuize f 3,50 |
395 | FRANK BRAMLEY "Hopeless Down". | Gesigneerd. O. Crayonteekening H. 47 B. 59. | Rees f 3,- |
396 | ARTH. C. BRIËT. Binnenhuis. | Gesigneerd. Pastel H. 20 B. 25. | Mevr. Visser f 26,- |
397 | F. CARLEBUR. Storm. | Gesigneerd. Doek H. 75 B. 125. | Vos bleek, f 45,- |
398 | F. CARLEBUR. Windstilte. | Doek H. 75 B. 125. | G.W. Aardenne f 75,- |
399 | F. CARLEBUR. Rotsachtige kusten. | Een ex. gesigneerd. O. Twee doeken H. 39 B. 58. | Brasser f 16 |
400 | F. CARLEBUR. Boeier in nood. | O. Sepia H. 30 B. 24. | |
401 | F. CARLEBUR. twee Schetsboeken. | O- | (400+401) Brasser f 7 |
402 | F. CARLEBUR. Een honderd een-en-twintig Teekeningen. | Schepenstudies in omslag. | Nijsen f 17,- |
403 | A. COCURAL. Stilleven (Kool). | Gesigneerd. O. Aquarel H. 35 B. 52. | H.G. Aardenne f 5 |
404 | AGNES COHEN. Ploegpaarden. | Gesigneerd. Pastel H. 28 B. 36. | J. Larij f 5,- |
405 | FRANS DE GETEREN. Vruchtbaarheid. | Gesigneerd. Pastel H. 34 B. 30. | J. Larij f 11 |
406 | H. GRENS. Winter. | Gesigneerd. Aqaurel H. 49 B. 34. | Veenendaal f 7,- |
407 | JAC. HOLLESTELLE. Dorpsgezicht. | Gesigneerd. O. Aquarel. H. 26 B. 37. | Merkelijn f 9,- |
408 | JAC. HOLLESTELLE. Landschap. | Doek op carton. H. 16 B. 25. | P. Meijers f 9,- |
409 | JAC. HOLLESTELLE. Vijf landschappen. | - | J. Spierdijk f 35,- |
410 | JAC. HOLLESTELLE. Zeventien Landschapstudies. | O. Doekjes. H. 15 B. 23. | Brandt f 24 |
411 | C.G. 'T HOOFT. Standaardmolen. | Gesigneerd. Aquarel H. 40 B. 30. | Jan Larij f 6,- |
412 | C. KEITH. Boerderij. | Gesigneerd. Doek H. 27 B. 36. | Br..(?) Jager f 19,- |
413 | C. KEITH. Fontein. | Gesigneerd. Mailboard H. 27 B. 22. | Herwijnen f 10 |
414 | R. KENNEDY. Bloesem. | Dekverf H. 31 B. 24. | v. Kleeff f 19,- |
415 | B.M. KOLDEWEY. Wolkeneffect. | Gesigneerd. Paneel H. 23 B. 34. | C. v. Son f 40,- |
416 | B.M. KOLDEWEY. Rivieroever. | Gesigneerd. Paneel H. 32 B. 42. | Etten f 55,- (in potlood: 50 Broekens) |
417 | B.M. KOLDEWEY. Landschap. | Gesigneerd. Doek op paneel H. 29 B. 46. | G.W. Aardenne, f 35,- |
418 | B.M. KOLDEWEY. Dorpsweg. | Gesigneerd. Doek op paneel H. 26 B. 37. | C. Roosendaal f 20 |
419 | B.M. KOLDEWEY. Korenland. | Gesigneerd. Paneel H. 24 B. 35. | Vinke f 40 |
420 | B.M. KOLDEWEY. Riviergezicht. | Gesigneerd. O. Doek H. 26 B. 38. | B. v. Randwijk f 16,- |
421 | B.M. KOLDEWEY. Achter den stadswal. | Gesigneerd. O. Aquarel H. 30 B. 40. | B. v. Randwijk f 8 |
422 | ROELAND KORTHALS. Familiegroep. | Gesigneerd. O. Paneel H. 48 B. 56. | Ende f 2 |
423 | ROELAND KORTHALS. Een honderd zeven-en-zevenig Teekeningen en Schetsjes in portefeuille. | - | Kouw, G., f 16,- |
424 | ROELAND KORTHALS. Negen Schetsboeken. | - | Kouw, f 15 |
425 | JOH. LARY. Eikenboschjes. | Gesigneerd. Doek H. 23 B. 30. | E.H. de Koning f 10 |
426 | JOH. LARY. Nieuwe haven te Dordrecht. | Gesigneerd. Doek H. 19 B. 32. | L.D. Vliegenhart f 19,- (10 J.L.) |
427 | JOH. LARY. Oostind. Kers. | Gesigneerd. Doek H. 31 B. 25. | Dr. Lary, f 27,- |
428 | JOH. LARY. Spelende kinderen. | Gesigneerd. Doek H. 24 B. 32. | Heghuizen f 11 |
429 | JOH. LARY. Twee Stillevens. | Gesigneerd. O. Doeken 50 x 65; 44 x 52. | v. Rees, f 17,- (10 J.L.) |
430 | C.J. MAKS. Damesportret (Impressie). | Gesigneerd. Doek H. 65 B. 55. | Dr. Lary f 14,- |
431 | JACOB MARIS? Visschershut. | Gesigneerd M. Sepiateekening H. 9 B. 11. | C.M. Diemen f 7,- |
432 | A. MAUVE. Schapenstal. | Crayontekening H. 24 B. 32. | Jan Lary f 15,- |
433 | XENO MÜNNINGHOFF. Heidelandschap. | Gesigneerd. Doek H. 31 B. 54. | Albers Meijer f 26 (20 Angelo Madourastr. 7) |
434 | XENO MÜNNINGHOFF. Heide. | Doek H. 34 B. 46. | Albers Meijer f 24,- |
435 | WILLEM VAN NIEUWENHOVEN. Schapenstal. | Gesigneerd. O. Aquarel H. 24 B. 30. | Smeulers f 7 |
436 | J. VAN NUGTEREN. Naaischool. | Gesigneerd. Doek H. 26 B. 26. | B. v. Randwijk f 10 |
437 | COEN VAN OVEN. Damesportret. | Gesgineerd. Doek H. 35 B. 43. | de Klerk Senr., f 5 |
438 | M.P. REUS. Zeilende schepen. | Gesigneerd. O. Oost-Ind. inktteekening H. 23 B. 30. | B. Randwijk f 13,- |
439 | M.P. REUS. Riviergezicht en Molen. | Gesigneerd. O. Twee penteekeningen. | Riemersma Z., f 8 |
440 | W.C. RIP. Dorpje. | Gesigneerd. Paneel H. 32 B. 49. | Dr. Lary, f 15,- |
441 | W.C. RIP. Weiland. | Gesigneerd. Paneel H. 25 B. 41. | Jan Lary,f 16 |
442 | v. W.R. Stilleven (Vruchten). | O. Aquarel H. 20 B. 38. | Herwijnen f 2,- |
443 | C. v.d. SANDE LACOSTE. Damesportret. | Gesigneerd. O. Aquarel H. 24 B. 23. | |
444 | C. v.d. SANDE LACOSTE. Riviergezicht. | Gesigneerd. O. Crayonteekening H. 23 B. 32. | (443+444) Mevr. Rhijn, f 10 |
445 | WILLY SLUITER. Portret van R. Lary. | Gesigneerd. Aquarel H. 17 B. 24. | G.W. Aardenne f 35,- (20 fr. Reigersman) |
446 | WILLY SLUITER. Twee Portretten van R. Lary. | Gesigneerd. Crayonteekeningen H. 43 B. 32. | Dr. Lary f 11 (10 H.L.) |
447 | WILLY SLUITER. Huldiging van R. Lary voor zijn Eere-tentoonstelling. | Gesigneerd. Pastel H. 110 B. 74. | Mevr. Nieuwenhuizen f 10,- |
448 | WILLY SLUITER. Rookende Volendammer. | Gesigneerd. Aquarel H. 50 B. 35. | Mevr. Visser f 50,- |
449 | WILLY SLUITER. Ploegen. | Gesigneerd. O. Aquarel H. 29 B. 53. | Dr. Lary f 30,- |
450 | WILLY SLUITER. Beestenmarkt. | Gesigneerd. Paneel H. 15 B. 24. | Vinke f 50 (30 H.L.) |
451 | WILLY SLUITER. De Veerpont. | Gesigneerd. Paneel H. 44 B. 30. | B. Randwijk f 45 (30 H.L.) |
452 | WILLY SLUITER. Aan het haardvuur. | Gesigneerd. P. Pastel H. 36 B. 51. | Dr. Lary f 24 |
453 | WILLY SLUITER. Portret van Edg. Farasyn. | Crayonteekening H. 22 B. 17. | Nieuwenhuizen f 16 |
454 | WILLY SLUITER. Valkenburg (Studie). | Gesigneerd. Doek H. 38 B. 46. | N. Schotel, f 24,- |
455 | WILLY SLUITER. Geïllustreerde programma's en andere teekeningen; in portefeuille. | Dr. Lary f 10,- | |
456 | G. STEGEMAN. "De Sprengen op 't Loo". | Gesigneerd. Doek H. 52 B. 70. | Dr. Romijn, f 45 |
457 | J.Th. TOOROP. Vlaanderen. | Gesigneerd. Crayonteekening H. 26 B. 19. | Mag., f 40,- |
458 | G.J. VEENHOVENN. Landschap. | Gesigneerd. O. Carton H. 15 B. 23. | Riemersma/Rimmertse(?), f 3,- |
459 | BAS VETH. Riviergezicht. | Gesigneerd. Doek H. 49 B. 59. | B. v. Randwijk, f 28 |
460 | BAS VETH. Havengezichten. | Een gesigneerd. O. Twee Doeken 41 x 75; 29 x 42. | Kruit f 19 |
461 | BAS VETH. Riviergezicht. | Gesigneerd. O. Aquarel H. 52 B. 36. | Klaasen Fuijk, f 9,- |
462 | JAN VETH. Naakt. | Gesigneerd. Potloodteekening H. 26 B. 19. | Mevr. Rhijn, f 12 |
463 | JAN VETH. Oude Vrouw. | Gesigneerd. O. Ets H. 13 B. 9. | Mevr. Rhijn, f 5,- |
464 | C.J. DE VOGEL. Landschap. | Gesigneerd. O. Sepia H. 22 B. 28. | Brasser f 2 |
465 | VOLJE TSONT. Beschoeiïng. | Gesigneerd. Paneel H. 26 B. 37. | Dr. Lary f 14,- |
466 | J.H. WEISSENBRUCH. Landschap. | Potloodteekening H. 13 B. 15. | Jan Lary f 6,- |
467 | J.H. WEISSENBRUCH. Koeien. | Gesigneerd. O. Studie in sepia H. 20 B. 28. | Dr. v. Aardenne f 6,- |
468 | J.H. WEISSENBRUCH. Landschap. | Zwartkrijtteekening H. 25 B. 40. | Gerritsen f 20,- |
469 | H. WERGEROODE. Landschap. | Gesigneerd. O. Paneel H. 18 B. 27. | Kloosterboer f 4,50 |
470 | J.H. WIJSMULLER. Polderland. | Gesigneerd. Zwartkrijtteekening H. 25 B. 38. | Jan Lary, f 8 |
471 | Tien Teekeningen van de navolgende Tijdgenooten, in portefeille van peau de peche: A. Adamse, E. Boonen, R. Kennedy, Dirk Nyland, C. van Oven, M.P. Reus, A.P. Schotel, Willy Sluiter, Jan van Vuuren, D. van Wittenberg. | v. Diemen f 80 | |
472 | Achttien Teekeningen en Aquarellen van Tijdgenooten en Leerlingen; in portefeuille. | Aalbers f 28,- | |
473 | Een Souvenir-étui, inh. 24 Sepiateekeningen en Gouaches (20 x 15) door verschillende Dordtsche meesters w.o. Joh. Rosierse, J. Bonket, M. Quispel, F. Lebret, C.F. Bendorp e.a. | Aalbers, f 55 | |
474 | Negen Werken van Tijdgenooten. Verschillende voorstellingen. Zeven doeken, twee cartons. | Div. maten. | Vermeulen, f 16,- |
475 | Drie Werken van Tijdgenooten. Twee doeken en een paneel. | Div. maten. | Maarel, f 12 |
476 | Zeven-en-veertig Teekeningen en Schetsen van tijdgenooten en leerlingen; in portefeuille. | P. Meijers, f 35,- | |
477 | ONBEKEND. Oud Antwerpsch Huis. | O. Doek H. 56. B. 47. | Knoppe Hilbe(), f 18,- |
478 | ONBEKEND. Vischvrouw. | O. Paneel H. 24. B. 32. | Smeulers, f 3,- |
479 |
CHARLES VAN WIJK. Babykopje. Brons. |
O. Doek H. 56. B. 47. |
Brandt |
1 portefeuille, prenten; Aalbers f 2,- |
Laatst gewijzigd: april 2019.