VEILINGNUMMER | Titel | Informatie | KOPER |
574 | Oud-Hollandsche Bolpoottafel. Restauratie. | Bldm. 123 x 70. | G.W. v. Aardenne f 170 |
575 | Mahoniehouten Empire Penantkast. | H. 80 B. 87. | Etten f 35 |
576 | Mahoniehouten ronde Empire Tafel, met koper inlegw. | Diam. 100. | Vos boe, f 24,- |
577 | Mahoniehouten Tafel met gecanneleerde pootjes. | Bldm. 112 x 60. | Dr. Lary, f 12,- |
578 | Gebogen eikenhouten Ladetafel; 18de eeuw. | H. 85 B. 91. | Horsen [P.J. van Horssen], f 32,- |
579 | Ekenhouten Ladetafel; 19de eeuw. | H. 93 B. 94. | E.H. de Koning, f 22,- |
580 | Klein eiken gestoken Toogdeurenkastje. | H. 106 B. 86. | Dr. Lary, f 36,- |
581 | Kamferhouten Dekenkist met koperen hoekstukjes. | H. 46 B. 104. | G.W. Aardenne, f 19,- |
582 | Een kamferhouten Bontkistje. | G.W. Aardenne, f 5,- | |
583 | Een eikenhouten Bontkistje. | B. Randwijk f 7 | |
584 | Twee mahoniehouten Fauteuils en zes Stoelen. Biedermayertijd. | G.W. Aardenne, f 60 (50 H.L.) | |
585 | Twee iepenhouten Stoelen; 18de eeuw. | Reenen dom., f 8,- | |
586 | Een iepenhouten Stoel met steekwerk; 18de eeuw. | G.W. Aardenne, f 6 | |
587 | Een iepenhouten Fauteiltje, Oud-Holl. model. | G.W. Aardenne, f 7,- | |
588 | Een Stoel met lederen bekleeding. Oud-Holl. model. | Herwijnen, f 4,50 | |
589 | Vier iepenhouten Kerkstoelen. | G.W. Aardenne, f 7 | |
590 | Een eikenhouten Bijbeltafeltje. | G.W. Aardenne, f 4,50 | |
591 | Een mahoeniehouten Louis Seize Theestoof met ingel. biesje; hierbij een koperen Ketel, Comfoor en Tang. | Vinke, f 45 | |
592 | Een Spinnewiel. | Looman, f 8 | |
593 | Een eikenhouten Oud-Holl. Kerkstoof. | Vinke f 9 | |
594 | Een Hindelooper Kerkstoofje. | Looman, f 4,50 | |
595 | Een Oud-Holandsche Spiegel in ebbenhouten lijst. | Glasm. 70 x 53. | G.W. Aardenne, f 17,- (16 Schotel) |
596 | Een Louis Philippe Penantspiegel. | Glasm. 120 x 28. | Looman, f 4,- |
597 | Een oud Scheepsmodel, Schev. bom. | Merkelijn, f 28 | |
598 | Een Schoolbord, Mangelplank en Presenteerblad, Friesch kerbschnitt. | Niekuik, f 6,- | |
599 | Een mahonieh. Horlogestandaard in den vorm van een staande klok. | Vinke, f 17,- | |
600 | Een Bordenrek met snijwerk. Polichroom. | G.W. Aardenne, f 6,- | |
601 | Een Louis Philippe Pendule, met marqueterie. | Dr. Lary, f 34,- | |
602 | Twee Empire verguld koperen Cassolettes. | Dr. Lary f 80 (50(45) Stodel) | |
603 | Een oude Viool in kist. | Kouw G., f 16 | |
604 | Een gesneden Jap. Beeldje. Polichroom | Dr. Lary f 3,50 | |
605 | Twee stukken Goudleer. | 165 x 116; 102 x 62 | Aalbers, f 15,- |
606 | Vijf Familleverte geribde Schoteltjes. Twee flintjes en barstje. | G.W. Aardenne, f 14 | |
607 | Een Kanton Cachepot op onderschotel. Modern. | Dirven, f 7,- | |
608 | Een Japansche Tafelkom. Modern. | Visser ree, f 2,50 | |
609 | Twee Chineesche speksteenen Figuurtjes. Hoogwaardigheidsbekleeders. | Dr. Lary, f 3,50 | |
610 | Een blauw pors. Soepterrine met deksel. | Mr. Gratama, f 9,- | |
611 | Drie gekleurd Delftsche Borden. Een barstje. | Dr. Lary, f 13 | |
612 | Een blauw Delftsch Wijwaterbakje en Plooischoteltje. | Tez. 2 st. | Reenen dorl., f 3,- |
613 | Een Eng. Fruitschaaltje. gevlochten; creamware. | Herwijnen, f 4 | |
614 | Een grès Bierkan met tinnen klepdeksel. | Herwijnen, f 7 | |
615 | Een grès Kruikje, Bierpul en Wijwaterbakje. | Tez. 3 st. | Herwijnen, f 13,- |
616 | Een Chineesch Pot met deksel. Gestroomd glazuur, ingedrukte karakters. | Tez. 3 st. | Looman, f 22,- |
617 | Een tinnen Louis Quatorze Presenteerblaadje. | Mr. Rossen, f 32 | |
618 | Een Eng. tinnen Presenteerblaadje op voetjes. | Vinke, f 7 | |
619 | Een tinnen Schotel. | Diam. 44. | Herwijnen, f 13,- |
620 | Een tinnen Schotel. | Diam. 34. | Dr. Niekerck, f 6 |
621 | Vier tinnen Theebusjes en Inktkoker. | Vinke, f 32 (15 Stodel) | |
622 | Een tinnen Bierkant met klepdeksel. | G.W. Aardenne, f 12 | |
623 | Een bronzen Spaansche Pot op drie pootjes. | Mr. Rossum, f 13,- | |
624 | Een koperen bewerkte Vijzel Ao. 1607; met stamper. | D. Lotsij, f 19 | |
625 | Een koperen bewerkte Vijzel Ao. 1630; met stamper. | Groneman, f 27 | |
626 | Twee kleine koperen bewerkte Vijzeltjes met stamper. | Groneman, f 29 (15 Stodel) | |
627 | Een koperen Beddepan. Relief: Adam en Eva. | Merkelijn, f 13 (12 Stodel) | |
628 | Een à jour bewerkt Steelcomfoortje. | Lotsij, f 10 | |
629 | Een koperen à jour bewerkte Perzische Lantaarn. | Vinke, f 12,- | |
630 | Een koperen fraai geciseleerde perz. Schotel. Gebombeerd. Diam. 58. | Feldmeijer, f 17,- | |
631 | Een bronzen Statuette. Apollo. | Geffen, f 9 | |
632 | Vier stuks Javaansch Koperwerk. | Wijk Gor., f 5 | |
633 | twee roodkoperen Koffiekannen. | Vinke, f 10,- | |
634 | Een geelkoperen opengewerkte Kerkstoof. | Nieuwhuizen, f 3,50 | |
635 | Een groenglazen Rijnwijnbowl. | Herwijnen, f 13 (12 Stodel) | |
636 | Twee ruitjeskristallen Wijnkaraffen. | Horssen [P.J. van Horssen], f 6,- | |
637 | Een Heilbronner en Slingerglas. | prenten G.W. Aardenne f 2,50 74 Dr. Larij,, f 5 637 G.W. Aardenne, f 4,50 |
638 | Drie oude groen-glazen Flesschen. | Lotsij f 12 | |
639 | Twee Sabels en twee Dolken. Japansche e.a. | Tez. 4 st. | Dam rot., f 4 |
640 | Een gedreven zilveren Horloge met signetketting. | Dr. Larij, f 7 | |
641 | Een gedreven zilveren Horloge met signetketting. | Reenen dom., f 5 | |
642 | Een agaatsteenen Eau-de-la-reine doosje in zilver gevat en en zilveren dito. | Tez. 2 st. | Dirven f 7,- |
643 | Een mes met zilver, twee zilv. Mergboren, Naaldenkoker, Breidop en Gespje. | Tez. 6 st. | Horsen [P.J. van Horssen], f 5 |
644 | Een zilveren en drie bronzen Gedenkpenningen, en eenige oude Munten. | v. Dam, r., f 1,- | |
645 | Een fraai gesneden Schelpcamee. | Nijsen, f 4,50 | |
646 | Een Schildersezel. | Knoppe, til., f 8 (of 737, 7.50 J.L.) | |
647 | Twee tinnen Bierkannen. | Meeuwissen, f 8 | |
648 | Een tinnen Boterpot en twee Klepbekers. | Tez. 3 st. | Dirven, f 17 |
649 | Zes tinnen Bekers. | Dirven, f 30 | |
650 | Vier tinnen Peperbussen, Mosterdpot en Zoutvaatje. | Tez. 6 st. | Meeuwissen, f 10 |
651 | Negen tinnen Bordjes. | Mr. Rossum, f 19 | |
652 | Een tinnen Dekselpot. | Reenen, f 6 | |
653 | Elf stuks Tin w.b. Servieswerk en Lepelrek. | Mr. Rossum, f 30 (15 Zaaijer) | |
654 | Drie koperen Tuitlampen. | G.W. Aardenne, f 5,- | |
655 | Twee koperen Zwavelstokkenbakjes, twee Tabaksdoozen enz. | Tez. 13 st. koperwerk. | G.W. Aardenne, f 20 (fr. Reigersman) |
656 | Drie koperen Zuid-Holl. Melkkannen. | Reenen(Knoppe), rot., f 16 | |
657 | Een groote koperen Ketel. | M. v. Loon, f 11 | |
658 | Een groote koperen Turfbak. | Dr. Larij, f 11 | |
659 | Vier koperen Koffiekannen. | Jonkers, f 14 (12 Mees Ad) | |
660 | Vijf koperen Waterketeltjes. | Visser, ree., f 5,- | |
661 | Drie koperen Waterketels. | Horsen [P.J. van Horssen], f 1,50 | |
662 | Vijf koperen Pannen. | Div. modellen. | Int. Veld del., f 17 (Freule Reigersman; 15 Zaaijer) |
663 | Acht stuks koperen Keukengerief. | Dr. Larij, f 5 | |
664 | Een koperen Vijzel en Stamper. | Namen, f 5 | |
665 | Een koperen Perzische Lantaarn. | Defect. | Nijsen, f 3 |
666 | Een koperen Stoof en drie Steelpannen. | Tez. 4 st. | Haalman br., f 2,50 |
667 | Zes koperen Schapenbellen. | Dr. Larij, f 3,- | |
668 | Bakje met Lampen en diversen. | Vermeulen f 1 | |
669 | Een mahonieh. Theekistje, twee Tabakspotten, Crucifix en twee Pijpfoudralen. | Tez. 6 st. | Lotsij f 5,50 |
670 | Vier oude Scheepsrompen. | Modellen. | Klerk snr, f 3,50 |
671 | Een partijtje geëm. en famille-rose Porselein. | Defect. | de Ligt, Kris., f 3,50 |
672 | Een partijtje gekleurd Porselein. | Defect. | G.W. Aardenne, f 7 |
673 | Een partijtje Blauw Porselein. | Defect. | Vermeulen f 9 |
674 | Twee blauw pors. Schotels, drie Schaaltjes en twee Borden. | Tez. 7 st. | Vermeulen f 11,- |
675 | Twee gekleurde en vier blauw Delftsche Schotels. | Defect. Tez. 6 st. | M. Gratema, f 8 |
676 | Een blauw Delftsche Fruitschaal, drie Pullen en Kan. | Defect. Tez. 5 st. | de Klerk, snr, f 6 |
677 | Tachtig blauwe en gekleurde Delftsche Tegels. | Meerendeels besch. | Horsen [P.J. van Horssen], f 10,- |
678 | Een gedeeltelijk Fransch pors. en Saks. pors. | Servies. Besch. | de Graaf W., f 3,-- |
679 | Negen grès Kruikjes. | Eén defect. | Herwijnen, f 19, |
680 | Negen grès Kannen, Nassau-aardewerk. | Meeuwissen, f 13,- | |
681 | Negen grès Bierpullen, w.b. met tinnen klepdeksels. | de Graaf w, f 6 | |
682 | Een grès Waterflesch. | Vroeg model. | Herwijnen,f 3,50 (2,50 Meer) |
683 | Elf Gemberpotten. | de Jong Gr., f 7,- | |
684 | Een Chineesch aardew. Bloemvaas. | Geffen, f 7-, | |
685 | Twee grès- en een aardew. Pot. | Tez. 3 st. | Looman, f 3,50 |
686 | Zeven Brabantsch aardew. Schotels en twee Pannen. | Tez. 9 st. | Dr. Wumkes, f 13 |
687 | Drie bakken met modern kunstaardew. Vazen. Meest Vlaamsch. | Tez. 27 st. | Roodenburg, f 2,50 |
688 | Een speksteenen Pagode, Chin. Beeldje (Poeilik), twee Maskers. Besch. | Knoppe, f 2 | |
689 | Negen-en-twintig diverse Wijnglazen w.b. heilbronners. | G.W. Aardenne, f 27 (12 Stodel) | |
690 | Zeven oude Flesschen en Karaffen. | Tez. 16 st. | v. Dam, ro, f 12 |
691 | Twee pors. Beeldjes, drie Bustes, twee Maskers. Modern. | Tez. 7 st. | Knoppe f 3,50 |
692 | Een Maskaradecostuum. Vroedchap Oud-Dordt. | ||
693 | Eenige maskerade costuums. | (692+693) G.W. Aardenne, f 6 | |
694 | Diverse Friesche kanten Hoofdkapjes, Keuvels en fantasie Sieraden. | A. Ridderhof, f 5,- | |
695 | Vier Shawls (fragmenten), Sarong, decoratieve Doelen, stukken smyrnatapijt enz. | G.W. Aardenne, f 9,- | |
696 | Een Queen Anne Spiegellijstje en twee oude Speigeltjes. | Tez. 3 st. | N. Schotel, f 14,- |
697 | Drie oude Klokken. | Meeuwissen, f 13,- | |
698 | Een baleinen Parapluie, Jap. parasol en twee Waaiers. | Tez. 7 st. | Dr. Lary, f 3,- |
699 | Twee Wajanpoppeng. | Dr. Lary, f 2,50 | |
700 | Partij negervoorwerpen z.a. Assegaaien, Bogen, Schild, Hoofdsteunen enz. | Dr. Lary, f 11 | |
701 | Een oud Geweer, Sabel, Dolk en 4 Strijdmessen. | Tez. 7 st. | Dr. Lary, f 6,- |
702 | Een Globe. Modern. | Dirven f 6 | |
703 | Een Xylophoon. | Brugman, f 3,- | |
704 | Een Kamerscherm. | Fuijk f 4,50 | |
705 | Een gekuipte Parapluiebak | Herwijnen, f 9 | |
706 | Een Lantaarn, Keteltje, vier Bloembakje. | Tez. 5 st. Modern koperw. | Dr. Lary, f 6 |
707 | Een koperen Vuurscherm. Modern. | Wijk Gor., f 2 | |
708 | Een Microscoop en Vergrootingskoker. | Tez. 2 st. | B. Randwijk, f 4,50 |
709 | Een kabinetje en twee Doorzen, Jap. zwartlak met parelm. | Tez. 3 st. | Dr. Lary, f 8 |
710 | Eenige gegoten ijzeren Beelden en Bokaal. | v. Wel, f 2,- | |
711 | Een Ladenkistje met klein Ateliergereedschap. | Knoppe, f 3,50 | |
712 | Een kist met Schildersezel, Parasol en Grondzeil. | Dr. Lary, f 3,50 | |
713 | Een Schilderstoeltje en Parasol. | Dr. Lary, f 3,50 (2 J.L.) | |
714 | Een Schildersezel, Stoeltje in foudraal. | de Jong man., f 4,- | |
715 | Een Schildersdoos. | Jong, f 4 | |
716 | Een Schildersdoos. | Ende, f 2,- | |
717 | Een Schildersdoos. | J. Groenevelt, f 4,50 | |
718 | Vier Schildersdoozen. | v. Rees f 4- (250 Mees) | |
719 | Acht Paletten, Lijst, Haak en Driehoeken. | Tez. 15 st. | Snel, f 2,50 |
720 | Al de restanten Tubeverven. | de Jong mae, f 5,- | |
721 | Al het Pastelkrijt-, Doezel- en Teekenbenoodigheden. | Reenen, f 3,50 | |
722 | Al de Penseelen, Kwaten en Tempermessen. | Jan Larij, f 7,- (2, 50 Mees) | |
723 | Twaalf Doeken op spieraam en restanten Doek. | Jonkers Sn., f 7,- | |
724 | Vier-en-zestig Schilderpaneelen. | Harsman, f 5,- | |
725 | Een Portefeuille met blanco Teekenpapier. | G.W. Aardenne, f 2,50 | |
726 | Diverse Fragmenten van Boetseerwerk door R. Lary. | ||
727 | Gips Plastiek: Dierfiguren.. | Tez. 15 st. | (726+727) Knoppe, f 8 |
728 | Gips Plastiek: Menschelijke lichaamsdeelen. | Tez. 16 st. | Knoppe, f 4,- |
729 | Gips Plastiek: Engeltjes en Kopjes. | Tez. 7 st. | Knoppe, f 3 |
730 | Gips Plastiek: Menschelijke figuren. | Tez. 8 st. | Visser ree, f 24 (10 Mees) |
731 | Gips Plastiek: Bas-reliefs en Maskers. | Tez. 16 st. | Linden hulp, f 5 |
732 | Gips- en Carton-Plastiek: Reliefs. | Tez. 55 st. | Knoppe, f 1,- |
733 | Een Vitrine met opgezette Vogels, Egel en Eekhoorn; hierbij eenige Schedels. | Knoppe f 11 | |
734 | Een Schildersezel. | Dr. Lary, f 12 (7,50 J.L.) | |
735 | Een Schildersezel. | Dr. Lary, f 5 | |
736 | Een Schildersezel. | Dr. Lary, f 5 | |
737 | Een School-teekenbord. | Jonkers A., f 1,- | |
738 | Een Mahonieh. gemakstoel. | v. Wel f 1,- | |
739 | Drie Kinderstoeltjes en Tabouret. | Wumkes, f 2,50 | |
740 | Zes Mahonieh. Stoelen met rood trijp. | Graaf w., f 2,50 | |
741 | Drie eikenh. Bontkistjes. | In Veld, du., f 6 | |
742 | Een eikenh. Kapstok. | Dr. Larij, f 2 | |
743 | Een Hinderlooper Tafel. | v. Rees, f 1 | |
744 | Een Boerentafel en Etagère. | Horsen [P.J. van Horssen], f 0,50 | |
745 | Een Spinnewiel. Besch. | (445+446+447) v. Wel, f 3,- | |
746 | Een Spinnewiel. Defect. | ||
747 | Een Spinnewiel. Defect. | ||
748 | Een Slijpwiel. | Wel f 0,50 | |
749 | Een eikenh. Hangkatje, Oud-Holl. model. | Dr. Lary, f 11,- | |
750 | Een Hangoortafeltje. | G.W. Aardenne, f 6 | |
751 | Een eikenh. Gereedschapskastje. | ||
752 | Een eikenh. Gereedschapskastje. | (751+752) Geffen, f 2,50 | |
753 | Een eikenh. Kastje. | Rees, f 1,- | |
754 | Een mahonieh. Waschkastje. | Jonkers Sn., f 2,- | |
755 | Een mahonieh. Bank. | Wel f 1,50 | |
756 | Twee eikenh. Dekenkist-voorpaneelen. | A. Ridderhof, f 4 | |
757 | Een ijzeren Vuurhaard, Stookgereedschap, Treef enz. | Polder, f 3,50 | |
758 | Een partij oude Schilderijlijsten. | Visser, f 4,50 | |
759 | Een partij oude Schilderijlijsten. | Graaf w., f 6,- | |
760 | Een partij oude Schilderijlijsten. | Dr. Larij, f 4,- | |
761 | Een partij oude Schilderijlijsten. | Dr. Larij f 2,50 | |
762 | Een partij Spieramen en schilderijkisten. | Dr. Larij f 2,50 | |
763 | Een overdekte Schilderwagentje voor buiten-schilderen. | Ende, f 5,- | |
= fl. 11.880,- |
Laatst gewijzigd: april 2019.