VEILINGNUMMER | Titel | Informatie | KOPER |
494 | Een Ets van Rembrandt. Zelfportret met de puntbaard. | 15 x 10 1/2. | v.d. Minne, f 22,- |
495 | Een Ets van Rembrandt. Zelfportret op jeugdige leeftijd. | 8 1/2 x 7. | v.d. Minne, f 17 |
496 | Drie Kopergravures d. Tanjé, n. C. Troost. En ex. afgesn. | Dr. Larij f 13 | |
497 | Elf Franse Kopergravures naar: Raoux, Greuze, F. Boucher, Baudouin, Le Clère, Lancret, A. Croypel, Poussin, e.a. Eenige besch. | Aalbers, f 7 | |
498 | Vijftien Kopergravures, meest door F. Ertinger, naar Lafage. | Meeuwissen, f 2,- | |
499 | Acht Kopergravures door Carracius, Golzius, Bega, Chalon en Ossenbeeck. | Dirven, f 2,- | |
500 | Twee-en-tachtig Kopergravures, Dierfiguren, naar Berchem, Potter, Stoop, Uyttenbroek e.a. | Meeuwissen, f 9 | |
501 | negentien fraaie Kopergravures, Bijbelsche voorst. door Clement de Jonghe, Barth. Breenbergh, Nic. Vischer e.a. | Haalman Breda, f 10 | |
502 | Elf Kopergravures. Bijbelsche voorst(ellingen). | B. Randwijk, f 2,50 | |
503 | Zes-en-dertig Kopergravures, meest van Holl. graveurs, w.o. Tanjé, De Hooghe, G. Valk, Matham, Sernredam, Webbers, P. Daret, Nic. Visscher, C. Galle, G. Lairesse e.a; hierbij boekuitknipsels. tez. 44 st. | Mej. Geest, f 8,- | |
504 | Negen-en-twintig Kopergravures naar grootmeesters uit de Hollandsche school; verschillende graveurs. | Dirven, f 6,- | |
505 | Negentien Kopergravures. Portretten van vorsten en beroemde personen. | Dr. [D.A.] Wumkes, f 3,50 | |
506 | Veertig Negen-en-twintig Kopergravures. Decoratieve kunst. | Aalbers, f 3,50 | |
507 | Negen Kopergravures. Historieprenten. | Versteeg f 5,- | |
508 | Vier zwartekunst Gravures, naar d'rHondecoete, Verkolje, en twee portretten. | W.H. Meijers, f 2,50 | |
509 | Twaalf Kopergravures. Gezichtjes der stad Dordrecht, door K.F. Bendorp 1803. | Versteeg f 6,- | |
510 | Vier-en-dertig Etsen; in portefeuille. Diversen. | Feldmeijer, f 19,- | |
511 | Partij Teekenvoorbeelden, waarbij "Blumen Studien". | Kouw f 1,- | |
512 | Een portefeuille vol Litho's en Reproducties, w.o. beschieting van de stad Dordrecht. | Horsen [antiquair P.J. van Horssen], f 2 | |
513 | Een portefeuille met Vierkleurenplaten en andere Reproducties. | Dr. Lary f 2,50 | |
514 | Biblia: dat is De gantsche H. Schrifture, Hendrik Jacob en Pieter Keur. | Amsterdam 1704. led. band. met koperen sloten, folio. | Dr. Lary f 10,- |
515 | Biblia: dat is De gantsche H. Schrifture, Hendrik Jacob en Pieter Keur. | Amsterdam 1609-1690. led. bnd. met koperen sloten, folio, rug vernieuwd. | Dr. Lary f 8,- |
516 | Biblia: dat is De gantsche H. Schrifture by Broer en Ian Appelaer. | Amsterdam 1664, led. bnd. met koperen sloten; folio, besch. | Dirven f 3 |
517 | Matthys Balen Jans Zoon. Beschryvinge der Stad Dordrecht. | Anno 1677; 2 dn. h. led. bnd. 4o. | versteeg f 45 |
518 | Emanuel Van Meteren. Historie der Neder-landscher en de haerer Naburen. | 's-Gravenhage 1614, led. bnd. met koperen beslag, folio besch. | Mej. Geest f 5 |
519 | J. Cats. Trou-ringh; by Hendrik van Esch. | Dordrecht 1637 h. led. bnd. (modern) 4o. | Meeuwissen f 2,50 |
520 | J. Cats. Trouring 1806; Sinne- en Minnebeelden 1779; Ouderdom, Buytenleven; Nuttelyck Huys-Boeck. 1769; Gedachten op Slapeloose Nachten 1769; Mengeldichten 1834. | Tez. 6 bnd. | |
521 | J.V. Vondels Poëzy. | Franeker 1682; 2 dn. perk. bnd. besch. | (520+521) Horsen (antiquair P.J. van Horssen), f 1,- |
522 | P. Langendijks Gedichten. | Haarlem 1760; 4 dn. h. ld. band. | Looman f 3,50 |
523 | C. Tuinmans. Nederduitsche Spreekwoorden. | Middelburg 1720; 2 dn. perk. bnd. 4o besch. | G.W. Aardenne f 2,50 |
524 | De kleine Print-Bybel. Amsterdam; 1792, Flavius Josephus, Amsterdam 1698. | 1ste en 3de dl. perk bnd. Tez. 3 st. | Jonkers Sch., f 2,50 |
525 | Petri de la Faille. Bekeeringhe. | Leuven 1644, perk bnd. 8o. | Looman f 2,- |
526 | Karel van Mander. Het Schilderboek. | Haerlem 1604, h. led. bnd. (modern). | Mej. Geest f 8,- |
527 | Arnold Houbraken. De groote Schouburgh der Ned. Konstschilders. | 's-Gravenhage 1753, 3 dn. led. bnd. besch. A. Houbraken, Stichtelyke Zinnebeelden. Amsterdam 1723. Tez. 4 st. | Arison, tilb., f 16,- |
528 | Brabrahamus Bloemaert. 157 Kopergravures. | Teekenvoorbeelden, (20 st. en titel verl.); h. led. bnd. | Reenen domb., f 4,50 |
529 | A. Houbraken. Toneel van Sinnebeelden Ao. 1700. Nicolai Visscher. Paradigmata Graphices; Abr. Houbraken 1800, Teekenbundel, Teekenboekje n. Potter en Berchem; Kopergravures. Teekenvoorbeelden. | Tez. 4 st., beschadigingen. | Harsman, f 1,- |
530 | Othone Vaenio. Batavortum cum Romanis Bellum. | Antverpiae 1612, perk. bnd. Plaat 1 ontbreekt. | Waalwijk v. D(oorn), f 2,50 |
531 | Gecostumeerde Optogt. Intrede van Karel V binnen Dordrecht; Intogt van Frederik Hendrik te 's-Hertogenbosch; Maskerade Leiden 1855; in omslag. | W. Meijers, f 4,50 | |
532 | W. de Geest. Kabinet der Statuten 1702; Nederduitse Keurdigten Rotterdam 1717; O.J. Hervey. Overdenkingen 1754. | Tez. 3 st. | Jonkers Sch., f 2,- |
533 | Paul Lacroix. XVIIme Siècle, Didot et Cie. Paris 1880; Directoire, Consulat et Empire, 1885; pr. bndn.; XVIIme Siècle, 1875; h. led. bnd.; Moyen Age 1874. | Mevr. Mak, f 7,- | |
534 | Max Roose. Het Schildersboek "Elsevier". | Amsterdam 1900 | v. Ende, f 3,- |
535 | Max Roose. De Schilderkunst (1400-1800) "Elsevier". | Amsterdam 1908; pr. bnd. | Dirven, f 3,- |
536 | Eadweard Muybridge. Animals in motion. | London 1907; l. bnd. | Dr. Lary f 2,50 |
537 | Hugo Verriest. Twintig Vlaamsche Koppen. | L.J. Veen, Amsterdam. | Dirven, f 0,50 |
538 | J. Huizinga. leven en Werk van Jan Veth. | Haarlem 1927. | Wumkes, f 3 |
539 | Jan Veth. Portretstudies en Silhouetten; Holl. Teekenaars van dezen tijd 1905. Kunst en Samenleving, Kunstbeschouweingen, Bedreigde Schoonheid. | Tez. 5 st. | Nijsen, f 4,50 |
540 | Max Deri. Die Malerei im XIX Jahrhundert. | Berlin 1919. | Haalman Arison, til., f 2,50 |
541 | D. Corael. The brothers Maris; Willem Maris' Herinneringen; H. de Boer over W. Maris; F.M. Lurasco; Onze moderne Meesters; Max Liebermann over Josef Israëls; Van Nu en Straks, Brieven en platen van Vinc. van Gogh. | Tez. 5 st. | Versteeg, f 2,50 |
542 | Cyriel Buysse over Emile Claus; Gustave Larroumet over Meissonier. | Tez. 2 st. | Jo Lary, f 2,- |
543 | Werkjes over: Rembrandt, Frans Hals, Jan Steen, Holbein. | Tez. 6 st. | Harsman, f 1,50 |
544 | Werkjes over Schilderkunst en Schilders, w.b. 3 ex. van Alb. Plasschaert e.a. | Tez. 18 st. Pakket. | de Jong Maasd., f 3,50v.d. Polder, f 3,50 |
545 | Gowan's Art Books, en: de Meesterwerken van de Haagsche School. | Tez. 19 st. | Versteeg, f 3,- |
546 | H. Knackfusz. Künstler Monographien, Velhagen und Klasing, Leipzigl 9 bnd. | Stam voor., f 1,50 | |
547 | Zwanzig Handzeichnungen Alter meister; Rembrandt Zwanzig Handzeichnungen. | Twee mappen. | Harsman, f 22,- |
548 | Twaalf Photgravures n. Meestewerken van 19de eeuwsche schilders. | Premie "Elsevier", jaarg. 1914 en 1916. | Stam voor., f 1,50/i> |
549 | Veertien Mappen elk met 'Dix eaux-Fortes', naar beroemde meesters, d. Prof. William Unger. | Harsman, f 22,- | |
550 | Eaux-fortes des grands Maitres Hollandais. Repr. par la Photo-Lithographie. Emerik en Binger. | B. Randwijk, f 2 | |
551 | Courts de Paysage au fusain par Allongé, E. Bernard et Cie. Paris. | v. Rees, f 1,50 | |
552 | Etsen naar Frans Hals d. prof. W. Unger met een verh. van Mr. C. Vosmaer. | A.W. Sijthoff, Leiden 1874. | Dr. Lary f 6,- |
553 | Mr. C. Vosmaer. Onze Hedendaagsche Schilders. | Elf afl. 1881, '82 en '85. | Dr. Lary, f 3,- |
554 | Het Gouden Tijdperk der Kunst; 50 photogravurs n. beroemde schilderijen en gravures. | Gebr. E. en M. Cohen, Arnhem-Nijmegen. | Harsman, f 1,- |
555 | Museum van Kunstnijverheid te Haarlem; 29 afbeeldingen. | A.W. Sijthoff, Leiden. | Visser ree, f 4,- |
556 | Album van de Tentoonstelling van Oudheden te Delft 1863. | Meeuwissen, f 2,- | |
557 | Dordrechts Museum; 28 phototypieën. Catalogus Verz. Van Bilderbeek. | Tez. 2 st. | Stam voo, f 3,50 |
558 | Moderne Kunstwerken. | itg. W. Versluys, Amst. Jrg. 1903, '04 en '05. | A.G. Versteeg, f 2,50 |
559 | Beroemde Meesters, bij A.W. Sijthoff, Leiden. 12 Afl.; De Tuin, 1ste jaarg., 2 afl. | Uitg. W. Versluys, Amst. Jrg. 1903, '04 en '05. | Versteeg, f 2,50 |
560 | Oudheidkundig Jaarboek, 13 afl. uit de jaarg. 1923-'27. | Groneman, f 3,50 | |
561 | Diverse Afleveringen en Tijdschriften over Kunst. Pakket. | Versteeg f 1 | |
562 | Le Nu au Salon; Catalogus illustrés du salon, tusschen 1879-'97. Pakket. | Dr. Lary f 2 | |
563 | Tentoonstellingscatalogi. Twee Paketten. | Harsman f 1,50 | |
564 | Tien Museum- en Tentoonst. Catalogi. Pakket. | Versteeg f 0,50 | |
565 | Veilingcatalogi Fa. Fred. Muller en Cie. w.b. Coll. Steengracht e.a. Drie Paketten. | W. Meijers, f 3,50 | |
566 | Veilingcatalogi Fa. A. Mak, Dordrecht, w.b. Coll. Smits van Nieuwkerk e.a. Pakket. | ||
567 | Veilingcatalogi Fa. Kleykamp. Pakket. | (566+567) Hurkman, f 2,- | |
568 | Veilingcatalogi Fa. C.F. Roos en Cie. Twee Pakketten. | Wijngaarden, f 1,50 | |
569 | Veilingcatalogi. Divers. Een Pakket. | Hurkman, f 1,- | |
570 | Busken Huet. Het Land van Rembrandt, 2 dn. e.a. Pakket. | Versteeg, f 1,- | |
571 | Oude Boekwerkjes; Tijdschrifttem en Baedekers. Twee Paketten. | Versteeg, f 1,- | |
572 | Veertien omlijste Foto's. | Herwijnen, f 8,- | |
573 | Eenige Mappen met Foto's en Reproducties. | Dr. Lary f 7,- |
Laatst gewijzigd: april 2019.