VEILINGNUMMER | Titel | Informatie | KOPER |
480 | HOLLANDSCHE SCHOOL (17de eeuw). Moeder en kindje bij schapen. | Paneel H. 42 B. 56. | B. v. Randwijk f 19 |
481 | HOLLANDSCHE SCHOOL (17de eeuw). H. Ambrosius. | Paneel H. 52 B. 85. | Merkelijn f 9 |
482 | HOLLANDSCHE SCHOOL (17de eeuw). Damesportret. | Paneel H. 35 B. 25. | Herwijnen f 11 |
483 | HOLLANDSCHE SCHOOL (18de eeuw). Koe en Schapen. | Paneel H. 34 B. 46. | de Jong Gr., f 6,- |
484 | HOLLANDSCHE SCHOOL (18de eeuw). Pleisterplaats. | Paneel H. 19 B. 33. | Scheepbouwer f 22,- |
485 | HOLLANDSCHE SCHOOL (18de eeuw). Vrijerij. | Ononlijst. Paneel H. 28 B. 25. | Scheepbouwer, f 8,- |
486 | L. DE KONING. Het zieke Kindje. | Paneel H. 48 B. 41. | Vinke, f 35,- |
487 | J.C. SCHOTEL (toegeschreven aan). Oorlogsfregat. | Potloodteekening H. 30 B. 18. | |
488 | A. VAN STRIJ. In het achterhuis. | Gesigneerd 1823. Sepia H. 36 B. 23. | (487+488) Wijk Gor., f 10,- |
489 | J. VAN STRIJ. Ossekop. | Gesigneerd. Paneel H. 16 B. 15. | Prooijen f 14 (in potleed: 20 Mevr. v. Trooijen) |
490 | ONBEKEND (19de eeuw). Stilleven. | Doek H. 58 B. 70. | Ende f 5,- |
491 | ONBEKEND (19de eeuw). Damesportret en Ziekbed. | Twee paneeltjes 35 x 28; 21 x 28. | P. Meijers f 4,50 |
492 | ONBEKEND (19de eeuw). Damesportret. | Onomlijst. Doek H. 58 B. 46. | Dr. Lary, f 10,- |
493 | ONBEKEND (19de eeuw). Moeder en Kind. | Onomlijst. Doek H. 76 B. 62. | Bierens, f 6,- |
Laatst gewijzigd: april 2019.